Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelygolyó. Hiába...

Utrogestan hüvelygolyó. Hiába fekszem le, kifolyik. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 13:40
 1/6 eszo ***** válasza:
gyertyaállás?! :-)
2010. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én akrobata, hogy 1/2 óráig úgy maradjak! :)
2010. szept. 9. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha kifolyik. A hatóanyaga felszívódik 5-10 perc alatt, a többi csak vivőanyag. Addig feküdj, ha lehet. Én is használtam, hogy megmaradjon a babám. Nekem is kifolyt nagyrésze. A kisfiam viszont itt alszik mellettem, úgyhogy nyugi, nem baj, ha kifolyik. :)
2010. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 eszo ***** válasza:
47%

nem is gondoltam, hogy az vagy..de mondjuk befeküdni egy fotelba felfelé emelt lábakkal..vagy ágyon a falnak támaszkodva..

bocs, de én magamból indultam ki, és én mindent megtennék, hogy életbe maradjon a kisbabám..főleg egy vetélés után..


de azért valószínű, hogy úgysem folyik ki minden belőled!

2010. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyi kell, benn marad. Az én módszerem a jó kemény kispárna volt a fenekem alá. Nekem kevés volt a fél óra fekvés, akkor még folyt ki egy kicsi, de 40-60 perc elég volt.
2010. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Eszo! Remélem nem sértődtél meg, nem bántásból írtam amit írtam. Csak nem részleteztem a dolgokat. Reggel 7-kor raktam fel, aztán feküdtem 1/2 órát, majd reggeli és a napi rutin. 10-ig bírtam pisilés nélkül, és akkor folyt ki belőlem egy nagy adag. Én azt hittem, addigra már rég felszívódott.

2010. szept. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!