Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Abbahagyjam az utroges...

Fontos! Abbahagyjam az utrogestan hüvelykúpot? 32-ik ciklusnapon negativ a teszt.

Figyelt kérdés
Inszemináciom volt.32-ik ciklusnapon vagyok,negativ a reggeli tesztem:(Nyugodtan abbahagyhatom már?ha abbahagyom mikor jön meg?
2011. okt. 17. 11:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyik doki azt mondta hogy plusz egy hétig szedjem,a másik meg hogy plusz 4 napig.
2011. okt. 17. 11:27
 2/19 anonim ***** válasza:
hány napos a ciklusod? szerintem ha nem vagy terhes akkor nem kell tovább szedni.
2011. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is u. ebben a helyzetben vagyok, csak én a 28. napon vagyok. Én eddig 2-t használtam, ma már csak egyet fogok, holnaptól pedig egyet sem, nekem is negatív lett a teszt.

Az a helyzet, hogy van akinek nem jön meg, ha nem hagyja abba az Utrogestánt, illetve van, akinek abbahagyás után még pár nap mire megjön.

Az a gáz, hogy ezt az infót, én is itt a neten szedtem össze tegnap, de biztos, hogy így van, mert több helyen láttam ugyan azt. De hogy miért nem a nőgyógyász mondja el ezt nekem, amikor felírja a gyógyszert!! Ki vagyok rá akadva!

Neked amúgy miket okozott az Utrogestán? Nekem konkrétan pici méhgörcsöket, meg pici méhfájdalmat.

2011. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja tényleg! Akkor te a 28 napos ciklus +4 nap miatt akarod épp ma abbahagyni? Ha olyan 28 naposak a ciklusaid,akkor abbahagyhatod.
2011. okt. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Általába a 30-31 ik napomon jön meg a menzeszem.Napi 3x1-et használok.Ma reggel még használtam egyet de akkor többet már ne?
2011. okt. 17. 11:39
 6/19 A kérdező kommentje:
Szóval mindig késik 3-4 napot.
2011. okt. 17. 11:40
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha terhes lennék akkor már kimutatná nem?vagy ez eltolodik azért mert inszem volt?Nekem semmilyen mellékhatása nincs az utrogestannak,de én szedek még a magas prolaktinomra Bromocriptint és annál nagyon rosszul voltam egy honapig:(Neked is inszemed volt?Miért volt rá szükségetek?
2011. okt. 17. 11:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ennyit kérdezek:) 32-ik ciklusnapon már kimutatná a teszt a terhességet nem?
2011. okt. 17. 12:08
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, már ki kellene mutatnia, de várj még két napot, hátha!
2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem hagyja abba mert így csak eltolja a menszeszét és ha a teszt meg negatív nem kéne bekavarni a ciklust. de én csak tanácsot adok, nem kell megfogadni.
2011. okt. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!