Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki korán elkezdett tesztelni,...

Aki korán elkezdett tesztelni,nekik mikor lett leghamarabb pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Olvashattam és tudom mindenkinek más, de mégis azt vettem észre, hogy 10 dpo-n már majdnem mindenkinek halvány pozitív. Ez valóban így lehet?

Holnap tesztelnék, mert nagyon izgulok 🥺 holnap leszek 10 dpo-n


2022. jan. 20. 12:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%

6 nappal a nem várt előtt pozitívat teszteltem.


Nem terveztem korán tesztelni (az első tesztem volt, mert elsőre összejött a gyerek) csak kíváncsi voltam, és próbának szántam, hogy milyen a negatív, rátudok-e egyáltalán pisilni, hogy jelenik meg a csík stb. Csak nem lett negatív :D

2022. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
8 nappal a nem várt után :)
2022. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

10. dpon lett halvány pozitív a tesztem. 13.dpon is halvány, de egyértelműbb volt. ezek facelle tesztek voltak, 10es érzékenységűek. a 13.dpo volt a nemvárt napja kb.

16.dpon csináltam egy xepil 25ös tesztet, azon egyforma erősségű volt a 2 csík.

2022. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
10 dpo
2022. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképpen 10 és tesztel érdemes, és ha jól gondolom 10 dpo-tol. De ezek szerint még nem biztos,hogy mutatja ? 😊

8 hónapja LH tesztelek, jó időben vagyunk együtt mégsem jön. Annyira félek 🥺

2022. jan. 20. 12:56
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

igen, ha mensi előtt akarsz tesztelni, mindenképpen 10es tesztet vegyél. szerintem a facelle tökéletes, megbízható, olcsó teszt.

ha biztosra tudod az ovut, akkor a 10.dpon elviekben kell hogy mutassa, de ha negatív sem garancia rá, hogy negatív is marad. ahogyan az sem 100% ha pozitív lesz, nem fog megjonni, mert benne van hogy de ... de ezekkel tisztában kell lenni, ha korán kezdesz tesztelni. én egészen az első orvosi vizsgálatig bele sem mertem élni magam.


az lh teszt mellé én javasolnám hogy hőmérőzz is, mert a teszt nem garantálja hogy meg is történik az ovu, csak mutatja az lh csúcsot. a hőgörbéből pedig látszik ha megvolt az ovu.

én reggelente egyből ébredés után, nyelv alatt mértem a hőmet, fertility friend applikációt használtam. szépen látszott a görbén az ovu :)

2022. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
10 dpon lett nekem is pozi, 8dpon negativ volt, akkor egesz nap szurkalt a mehem, 9 dpon nem teszteltem, de lehet akkor mar mutatta volna. Nem biztos, hogy mutatja, de 12dpon mar biztos mutatna a 10es teszt.
2022. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 9dpon mutatta eddig,ha kémiai lett akkor csak 11dpon.
2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Kedves 6-os nagyon szépen leírtad nekem. A hőmérőzést nem próbáltam még , de akkor mindenképpen 😊

Facelle tesztet pedig veszek.

2022. jan. 20. 13:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok.

ha bármi kérdésed van/lesz a hőmérőzés kapcsán, nyugodtan írj, akár priviben is :) elég érzékeny módszer (nálam legalábbis), más értéket mutatott, ha pl. a karom nem volt betakarva. utánaolvasásra pedig ajánlom a hormonmentes oldalán lévő infókat, jól összefoglalja a dolgokat, nekem hasznos volt.

2022. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!