Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki korán elkezdett tesztelni,...

Aki korán elkezdett tesztelni,nekik mikor lett leghamarabb pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

Olvashattam és tudom mindenkinek más, de mégis azt vettem észre, hogy 10 dpo-n már majdnem mindenkinek halvány pozitív. Ez valóban így lehet?

Holnap tesztelnék, mert nagyon izgulok 🥺 holnap leszek 10 dpo-n


2022. jan. 20. 12:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
teszteltél kérdező?
2022. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Igen teszteltem, de full negatív lett 🥺

De olvasgatva amit írtatok, elbizonytalanodtam a David tesztel kapcsolatban.

Ma volt a 10. Dpo, de lehet várok 12.dpo ig. Veszek valami megbízható tesztet. Ami esetleg érzékenyebb 🤗

2022. jan. 21. 10:40
 23/27 anonim ***** válasza:
a 10esnél érzékenyebb nincs, de a davidnal jobb minőségű igen 😁 pl a facelle. meg a predictor early, de én arról is olvastam már rosszat.. és kb 2x annyi mint a facelle
2022. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Így van, davidra ne alapozz, az kb mindig homezo😂
2022. jan. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, nem ismertem ezt a David tesztet. 😊
2022. jan. 21. 11:09
 26/27 anonim ***** válasza:
Én se :D Én írtam az egyik véleményt rá hogy mikor a 25ös tesztről leugrott a két csík (cirka 1 mp azután h pisibe mártottam már dupla erős vonalas volt) addig a 10es David olyan halvány volt h nagyítóval kellett rajta keresni bármit :D Kb 2 héttel az után lőttem el az utolsót belőle h volt 3 erős pozi tesztem és akkor lett rajta látható 2. vonal de az is épphogy :D
2022. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Aztaa, nem is gondoltam volna róla 😄 jobb ezt tudni.

Érdekes. Köszönöm

2022. jan. 21. 12:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!