Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez még lehet terhesség?

Ez még lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A menstruációmnak tegnap/ma kellett volna megjönnie, szinte mindig pontos.

Sokkal erősebb tüneteim voltak előtte mint általában (nagyob puffadás, erősebb mellfeszülés)

Ma délben csináltam egy tesztet (tudom tudom reggel kell, de nagyon kíváncsi voltam) ami negatív. Most elkezdett fájni a hasam mint amikor megjön, és egy kicsit vérzek, sötétpiros/barnás a színe. Ha megjön mindig rögtön elég erősen és élénkpiros szokott lenni.

Természetesen holnap reggel is tesztelek, de szerintetek ez már tuti a menstruációm vagy lehet még baba?

Bocsi ha buta kérdés de nagyon rá vagyunk izgulva már:)



2022. jan. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy menstruálsz.
2022. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez már menstruáció lesz. A negatív teszt és a vérzés mellett biztos, hogy nincs terhesség.

Majd legközelebb.

2022. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos én is így gondolom. Csak furcsa mert sosem szoktam barnázni.

Köszi nektek:)

2022. jan. 21. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus és az azzal járó dolgok alkalmanként vagy idővel változnak. Most "barnázol" - bár a sötétpiros az nem barna, de mindegy. Van ilyen, hogy változik a szervezetünk működése.

Elhiszem, hogy nagyon akartok babát, de ez most nem az.

2022. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a menzesz nem terhesség
2022. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!