Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha folyna belölem valami de semmi.. 4-én kéne megjönnie Mellem fáj kicsit besötétedett Fejem fájt szédültem is Lehet ebből terhesség ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem védekeztetek? Akkor lehet. 😃Bírom ezeket a kérdéseket. Terhes vagy.
2022. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Inkább front. A bimbóudvar nagyjából a 2. trimeszterben sötétedik be
2022. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Teszt?

Az jobban tudja mint itt bárki. Ha van tünet, akkor hcg is van a szervezetben.

2022. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is úgy jelentezett a terhesség,hogy olyan érzésem volt mintha folyna valami meghogy na most biztos megjott de nem.Meg a mellem fajt ami egyebkent nem szokott menszesznel.
2022. jan. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a bimbóudvar besötétedése lehet a terhesség első jele.. Holnap tesztelj egyet, hátha mutat valamit! :)
2022. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Vizes/bővebb folyás miatt érezheted ezt is, ami menstruáció előtt teljesen természetes, legalábbis nálam gyakran van ez. A fejfájás/szédülés is lehet inkább pms tünet, vagy front. Ha nem jön meg én hatodika körül tesztelnék (mert pár nap késés is természetes) vagy ha már nem tudsz várni nézz rá negyedikén.
2022. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megjött?
2022. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is besötétedett még a 6-8.hét körül.Bár nekem második terhesség volt.

A mellfájdalom nekem inkább érzékenység volt,ami olyan..eltéveszthetetlen,nem olyan mint egy pms tünet.még sima lenge nyári póló is zavart,melltartót sem tudtam napokig hordani.Tudtam is azonnal,hogy terhes lettem megint,nem sokkal azután sötétedett el.


De semmi sem biztos ameddig nem tesztelsz.Amint az pozitív vagy megjött (ha nagyon görcsölsz és nem teszteltél vagy nem lett pozitív azonnal fordulj orvoshoz,lehet simán korai vetélés és az VESZÉLYES!) nem csak beképzelted a tüneteket :D

2022. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg holnap reggel fogok tesztelni😊 de ennyit soha nem késett szerintem itt baba lesz 😊😊
2022. jan. 6. 10:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Tesztel? :)
2022. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!