Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párotok hogy bírja a "muszájsz...

Párotok hogy bírja a "muszájszexet" babaproject idején? Arra gondolok, ahol naponta-kétnaponta próbálkoznak. Meddig lehet ezt bírni? Valami praktika?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 16:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
60%

Én úgy voltam anno hogy nincs muszájszex csak akkor volt soron kivül szeretkezés amikor pé volt egyébként kétnaponta.


gondolom nem lehet sokáig birni ha valaki megmondja mikor szeressétek egymást főleg egy olyan férfinak aki nem az a fehérmájú folyton szexelni akaró tipus.


szerintem egy év után bárki kiakadna főleg ha nincs eredmény..


játékosan el kell csábitani és ugyanugy fontos a változatosság nem csak este nem csak ágyban

2010. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
Normális pár babaprojekt idején sem kényszerből szeretkezik.
2010. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét babám muszájszex nélkül fogant,inkább a peteérés környékére figyeltem ÉN és olyankor csábítottam!!!Egyébként csak ha kedvünk volt,élvezve a szabadságát annak hogy nem kell védekeznünk.Ezzel a módszerrel első baba 6-ik hónapban,kistesó elsőre sikerült!30h.kismami
2010. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
ahogy írják a csajok, peteérés környékén egy kis csábítás, semmiképp ne legyen "izzadtságszagú", a férfiakat azért könnyen rá lehet venni a szeretkezésre, újítgass egy kicsit, persze ne extrém módon......amikor a nő termékeny amúgy is olyan az illata, külseje....stb, h csábítóan hat, rá kell ezt bízni a jóöreg természetre
2010. szept. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a hónapban kezdtem mérni a hőmet.Amit észrevettem,hogy nagyon kívántam a szexet,így aznap 2-szer is együtt voltunk.Szerintem nem szabad muszájból együtt lenni,legalábbis én nem tudnék,esetleg csak nagyon ritkán.Most babaprojectnél egyébként elég nagy szerencsének tartom,hogy nagyétküek vagyunk.
2010. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Hogy csináljátok ezt a csábítás dolgot? Én bármit teszek,semmit nem érek el vele,az én férjemre nem hat a csábítás,ha nem akarja csinálhatok én bármit,akkor sem lesz semmi.Havi 1,max 2 együttléttel bőven beéri,azért is könyörögnöm kell,már belefáradtam,kivagyok idegileg..
2010. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Az nagyon nem normális.Lehet,van valakije...
2010. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

a csábítás nem a szexi fehérneműn múlik. Az én párom szakadt cuccban is megkíván, ha úgy van kedve.

Kedves utolsó, próbálj ízletes vacsorát pl., nálam a zsarolás is be szokott válni: Csinálsz pizzát? Persze, ha a desszertről te gondoskodsz. Vagy itasd le, akkor oldottabb kicsit. Mármint a leitatást 1-2 pohár borral gondoltam:)

A kérdésre válaszolva én eleve nem mondtam meg, hogy pé van, így édes tudatlanságban voltunk együtt.

2010. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

21.19 es

nem biztos hogy bárkije is van a párodnak az enyém is ilyen.Mint ahogy vannak olyan nők(a nagy többség ellenére)akik igenis valóban élnek halnak a szexért úgy vannak pasik is akik nem szeximádóak.

Én konkrétan az előbbi nők közé tartozom a férjem pedig az utóbbi pasik közé,nem mindenki egyforma

Ja és nem a férjem hanem nálunk én nem bírom a kényszer időre szexet,mert szinte fojtogat a tudat hogy most kell ha szeretnénk végre azt a babát.Örülök ha vannak olyanok akik el tudnak ettől az érzéstől vonatkoztatni sajna én ,mi sem vagyunk ilyenek.és ahogy itt már olvastam mások sem!MINDENKI MÁS!

2010. szept. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

hát az biztos nagy igazság, h aki idáig havonta egyszer, az most a gyerek miatt muszájszexhez "kell" folyamodjon..........a pasi jogosan akad ki ekkor, hisz neki elég a havi egy és érezheti magát egy babagyártó készüléknek egy idő után! Én nem vagyok annak a híve h kétnaponta, naponta kell szexelni, h összejöjjön a csemete, ha havonta egyszer akkor inkább peteéréskor kell próbálkozni. Egy kimutatás szerint hetente kétszer jó összebújni a kapcsolat érdekében, hát szerintem fáradtság, meló.....stb heti egy biztos összehozható!

off: Aki havonta egyszer annak az elején is ilyen "kevés" volt? Hétvégente reggel nem szexeltek?

.....nem bántásból kérdezem tényleg, csak azt hittem h heti egy mindenkinél van azért....

2010. szept. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!