Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta kell borotválni...

Hány naponta kell borotválni a puncit, hogy szép legyen? Valami praktika, amitől nem gyullad be soha a szőrtüsző?

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
a gyakoriság az egyedül tőled, azaz a szőreidtől függ. Megsimítod, úgy érzed itt az ideje, akkor megcsinálod. Ilyen egyszerű.
2008. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl gyakran borotválod, akkor nagyon érzékeny lesz majd ott a bőröd és tök mindegy mivel kened! Meg kell várni, hogy valamennyire megnőjjön (0,5-1 cm), hogy rendesen le tudd szedni, különben csak a bőrödet fogod húzni! Nekem a Veet szőrbenövés elleni krém használt! Ha 2-3 napig kened vele borotválás után, akkor nem gyullad be és nem pirosodik ki a terület!
2008. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem a bőrgyógyász azt mondta attól van a gyulladás,hogy túl száraz volt előtte a bőr és azt i9s felsérti a borotva. tehát előtte krámezni kell,vagy jól felpuhítani pl kád vízben.
2008. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
intim gyantáztatok így pont 4 hetente járok de még akkor sincs dzsumbi.
2008. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja és az elsö egy hétben pihi puhi a böröm.
2008. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a megoldás: neogranormon.. nekem nagyonj bejött.. egyből borotválás után kend be közepes-vastagon és még kb 2-3szor 1-2 óánként,de akkor vékonyan, hogy ne legyen olyan a bugyid és akkor faja:D
2008. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem a szoli segít! Ha másnap szolizok, nem pattog ki.
2008. máj. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!