Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, aki még jövő hétre nem...

Van, aki még jövő hétre nem várja? Hanyadik próbálkozós hónapotok?

Figyelt kérdés
Én jövő hét vasárnapra nem várom. Első próbálkozós hónap. Izgatott vagyok 😊
2022. jan. 23. 19:03
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#10: Tényleg? Akkor úgy làtom furák vagyunk, mi nők!

Remélem nekem jó darabig nem lesz gyerek.

Neked viszont a legjobbakat kívánom!:)

2022. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, ha rendszeresen szeded akkor nem lesz gond. Attól függetlenül,hogy nekem sikerült e ez a hónap mindenkinek aki itt van azt kívánom, hogy pozitív legyen jövő héten az a teszt🙏
2022. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Szomorúan olvasom, hogy milyen sokaknak nem jön össze. Szívből kívánom, hogy mindenki, aki szeretne, pozitívat teszteljen. ❤️ Majd írjatok, kinél mi újság
2022. jan. 23. 21:08
 14/27 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, hány évesek vagytok? Első baba lenne? Mi mindennel próbálkoztatok már, hogy sikerüljön? Inszem, lombik szóba jön nálatok? Olyan rossz, hogy ezt szinte nem lehet befolyásolni, nem? Úgy érzem, sokszor csak a szerencsén múlik. Ti ezzel hogy birkóztok meg lelkileg?
2022. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 évig próbálkoztunk.

Közben kiderült hogy endometriozisom van, hiába is próbálkoztunk. Az elmúlt 2 évben 2 műtétem volt emiatt. 4 hónapja volt a masodik műtét, 6 hétig labadoztam aztan megbeszeltuk a férjemmel hogy nem gorcsolunk ra, jön amikor jönni akar. Hat nagyon hamar jött, a masodik rendes ciklusban sikerült.❤️

Volt egy orvos aki lombikra akart küldeni még a masodik műtét elott, de halisten megtaláltam a megfelelőt akinek része van abban hogy most terhes vagyok.

2022. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én hétvégére nem várom. 9 hónap
2022. jan. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
2es válaszoló vagyok. Voltunk már vizsgálatokon,amiket az orvosom javasolt, én 34 vagyok, a párom 3 és fél évvel fiatalabb, ennek ellenére nálam azt mondták minden rendben, nála van kicsit kevesebb sperma a kelletténél,de az orvosa szerint ez sem veszélyes. Kapott rá vitamint, még várunk 3 hónapot, ha nem sikerül akkor inszem. Nálunk első baba lenne. Nekem azzal sikerül nehezen megbírkóznom csak, hogy amíg mi szinte mindent megteremtettünk a babának, hogy ideális körülmények közé szülessen nekünk nem sikerül addig körülöttem sorra lesznek terhesek olyanok, akik nem is tervezték. Egyik kolléganőmnek hatalmas túlsúllyal 45 felett, véletlenül becsúszott a gyerek, a másik ismerősömnek állítólag azt mondták hogy nagyon nehezen lehet gyereke, ennek ellenére védekezés mellett lett terhes. Én azt mondom igen, valahol szerencse is, de hiszek abban hogy egyszer ránk is ránkmosolyog, hiszen ha nagyon szeretnénk valamit akkor előbb utóbb megkapjuk, nem igaz? :)
2022. jan. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Reméljük úgy lesz ahogy mondod 🙂
2022. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
És bazzz még ezeket a válaszokat is le tudja pontozni valami nyomorék. hát hihetetlen
2022. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#14-es, én 30 vagyok, a férjem 31 éves. Nálunk is első baba lenne. Én próbálok még nem ráfeszülni, hiszen csak első hónap. Tudom, hogy kicsi az esélye. De persze bennem van a félsz, ha nem jön össze, miért nem. Vitamint szedünk mindketten (C, D, én még pluszban Femibion 0), egészségesen táplálkozunk (legalább is próbálunk), sportolunk rendszeresen, nem dohányzunk.
2022. jan. 24. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!