Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aktus után 14.napra végezte...

Az aktus után 14.napra végeztem a tesztet,de negativ volt. Reménykedhetek még abban, hogy lehet csak is terhes vagyok ? Jövő héten csütörtökön kell meg jöjön a havim, de én nagyon türelmetlen vagyok.

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

😑

Ha az aktus után 14. Nap a mensi előtt 5el van, szinte 0. % esélyed van terhesnek lenni.

Amíg türelmetlenkedsz esetleg olvass utána dolgoknak, hogy tudd, jogy megy a megtermékenyítés.

Ez a kérdés bizonyítja, hogy nem, nem tudod.

2021. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát 14nap után végeztem tesztet negativ volt de ma csinaltam még egyet és azon azt mutatja hogy pozitiv .
2021. máj. 13. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert ugye ma kellett volna megjonnie. Felesleges volt 5 nappal előbb tesztelni.

Most felhívhatod a nőgyógyászt, hogy 3 hét múlvára kérsz időpontot, mert MA kellett volna megjonnie és pozitív a teszt. Ezt mondd mindenképp, hogy ma lenne esedékes a mensi.

Itt megintcsak, hiába vagy türelmetlen, mehetsz vissza 3x, mire látszik valami, úgyhogy csináld így, vagy ne kerdezgesd majd hogy 5+2 naposan ha nincs szívhang meg ilyen hülyesegeket.

És 40 hét a terhesség, nem lesz karácsonyi baba( ha minden jól megy, turelmetlenkedesnek nincs helye.

2021. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2021. máj. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!