Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek megvolt már a...

Szerintetek megvolt már a tüszőrepedésem?

Figyelt kérdés
Átlag hőm 36,6 körül van. Azon a napon, amire a ciklus napló behúzta az ovut 36,5-re leesett. Majd utána következő 2 napba 36,9-re felment. Ma (ovu utáni 3. Nap) 36,7-re visszaesett. A melleim pár napja érzékenyek, ovu tán mindig elkezdenek feszülni. De mitől lehet ez a leesés ovu után?
2022. jan. 25. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan akkor méred? Mindig egy időpontban?

Szerintem a leesés meg semmi extra-nézd meg a holnapit. Bár fura picit :/

2022. jan. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyan akkor mértem. Olvastam arról az előbb, hogy ovu után 2 nappal ujra leeshet a hő, mert újabb ösztrogén termelés lesz. És a 11. nap körül is leeshet szintén emiatt (ezt hiszik beágyazódásnak). Csak fura hogy tényleg így van e.
2022. jan. 25. 09:10
 3/8 anonim ***** válasza:

A tested nem valami egytényezős mechanikus műszer. A testhőmérséklet (is) sok minden függvényében ingadozhat, pl. beszívtál pár szem náthavírust, picit rosszul aludtál, valami stressz ért stb. A korábbi ciklusok alapján valószínűségszámítással kiegészített testhőmérsékletmérés+méhszájlesés+váladékfigyelés sem ad egészen pontos adatot arról, mikor van a peteérés.

Ha gyereket akarsz, a peteérés előtti napokban kell szexelned, de hogy egészen pontosan mikor, az lényegében mindegy, mert az ondósejtek a női szervezetben pár napig elállnak.

2022. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nagyon megijedtem mert elkezdtem barnázni. Tisztaságin egy barna folt van. Sose volt még ilyen. Kb 4 nappal lehetek ovu után :'( megvagyok ijedve.
2022. jan. 25. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem hőmérőzőm, még csak idén hagytuk el a védekezést.

Ovu nap után nekem is volt barnázás, kb 2 naponta.

Jelenleg 5 napja késik, pittyezek, pöttyözök barnát, rózsaszínt. 2 napja teszteltem egy negatívat.


Sosem volt ilyenem. Ciklus közben sosem barnáztam, és kb kétszer volt életem sorá, hogy kimaradt a menszesz a meleg és a nem étkezés miatt.


Írtam ki kérdést, és bár pontos magyarázatot senki nem adott, de többeknek voltak ilyen tünetei.

2022. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel a hőm 37,0-ig felment. Nemtudom mitörténik már 😅
2022. jan. 26. 05:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk ma többet is tudtam aludni
2022. jan. 26. 06:00
 8/8 A kérdező kommentje:
Szombatra húzta be a ovut, de emlékszem hogy csütörtökön erősen fájt a jobb petefészkem, ülni is kellemetlen volt. Lehetséges hogy már ez a 6.dpo és beágyazódási vérzésem volt? Anya azt mesélte hogy neki is volt. Minden esetre érdekes.
2022. jan. 26. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!