Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megvolt a peteérés és a...

Megvolt a peteérés és a tüszőrepedés? (ovuteszt képek)

Figyelt kérdés

Szerintetek megvolt a peteérésem, elég erős a csík az ovuteszten? És utána az már negatínak számít, akkor valószínű, hogy a tüszőrepedés is megvolt? Sorban jönnek egymás után felülről. Az utolsó ovuteszttel egyidejűleg aznap volt a tojásfehérjés nyákomban egy hajszálni vér.

[link]



2014. febr. 24. 21:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én a nyálkában meg az ovus fájdalomban, sőt a hőmérőzésben jobban bízom mint az lh tesztekben. Nálam 5 napig egyforma erősek voltak, vagy erős-halvány-erős.

Lehet megvolt, de ha a hődet néznéd hozzá, akkor egyértelműbb tud lenni.

2014. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnos a hőmet nem mérem, mert van egy 14 hónapos kislányom, és nem tudom megvalósítani mellette ezt :(

De amikor a legerősebb volt a teszt, aznap majd' leszakadt a derekam, és 3 napig megvolt a tojásfehérjés nyák. Szeretnénk neki kistesót :)

2014. febr. 24. 21:30
 3/18 anonim ***** válasza:

Az első jó tanácsokat adott.

De ha csak a tesztekre hagyatkozunk, akkor én azt mondom,hogy a második teszt elvégzésénél volt az LH csúcsod,vagyis onnantól 36 órán belül elméletileg bekövetkezett az ovuláció. Vagyis abban az időben voltál a legtermékenyebb.

2014. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem egyre erosodik a csik mire teljesen egyforma nem lesz ez kb. Ket napig tart es vegul elhalvanyul.

Egy idoben csinaltad mindegyiket?

2014. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Teljesen megértelek! Én sem tudom mérni a hőmet, mert nekünk meg egy 16 hónapos fiúnk van, aki még 2-3x legalább felkel éjszaka. Mi is szeretnénk 2.babát. Ez a 4. hónap, hogy próbálkozunk. Most én is használtam ovu tesztet...hát kíváncsi leszek,mert nekem egyformák voltak a csíkok :/

2014. febr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
bocs nem utolsó, hanem az előtti. És úgy értettem,hogy az összes tesztemen ugyanolyan volt a két csík...neked legalább szépen változtak. Szorítok Nektek! :)
2014. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egymás utáni nap csináltam a teszteket, de valamelyik előtt többet ittam aznap, valamelyik előtt pedig szinte nem is ittam. Ennek tudom be, hogy erősebb lett még az utolsó. Nekünk ez a 3. próbálkozós hónapunk :) Igazából nem vagyunk rágörcsölve, jön amikor jön, de azért szeretném tudni, hogy visszaállt e a ciklusom a normális kerékvágásba :)

Meg szeretnék azért kicsi korkülönbséggel tesót a kislányunknak. Úgyhogy izgulok, hátha mostmár összejön valamelyik hónapban :D

Én is szurkolok Nektek :) Majd írd meg ide, ha sikerült!

2014. febr. 24. 21:46
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én 10 hónapon keresztül ilyen sorozatot csináltam mint Te. 1 napig volt egyforma erősségű majd elkezdett halványodni. Elmentem endodokihoz és kiderült, hogy a megérett tüszőim cisztává alakultak..vagyis PCOS-ás vagyok (10hkm). Szóval, hogy meg reped e a tüsződ azt doki tudja megmondani.

Mióta próbálkozol?

2014. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Van már egy 14 hónapos kislánypm, 4 hóanpja hagytam abba a szoptatást, ez a 3. hónapja, hogy menstruálok, és hogy peteérésem is van. :)

Remélem rendben van bent minden, de persze ha nem jön össze még egy ideig, akkor megnézetem maga, de addig nem akarok semmi ilyenre gondolni, mert parás tipus vagyok:D

2014. febr. 24. 21:54
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Előző válaszoló vagyok. Most látom, hogy ez a 3. próbálkozós hónapotok.

Én azt mondom, ha 4. hónapban sem jön össze a kistesó menj el dokihoz...ez az Én véleményem.( Én is ezt akartam de közbejött egy költözés és elhúzódott a 10. próbálkozós hónapig:)

Nekem van egy 2 éves kislányom aki tabi szedése mellett csúszott be...ezért is gondoltam, hogy valami nem okés, mert nem akart jönni a kistesó, pedig napra pontosan jött meg minden hónapban..ovu tesztek is jól működtek.

Szóval ha a pénztárcád engedi Én 4-5. próbálkozós hónap után elmennék egy hormonvizsgálatra és egy terheléses cukorra.

Azért szorítok, hogy mihamarabb sikerüljön a kistesó:)

2014. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!