Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzi 3. napján elkezdtem...

ZsZs27 kérdése:

A menzi 3. napján elkezdtem szedni a clostit, de másnapra gyakorlatilag abba maradt a vérzésem. Ez lehet a gyógyszertől, vagy előfordulhat, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ez a 3. hónapom a clostival. 5-én megjött és

a terhességi tesztem is negatív. A vérzés előtt két nappal nagyon éles szúró fájdalmat éreztem lent a hasamban, de az el is múlt miután lefeküdtem. Azóta semmi szokatlan, leszámítva, hogy az amúgy nagyon erős vérzésem most gyengébb volt, és 6 nap helyett most nem volt több 3-nál, annak ellenére, hogy az endometriumom még soha nem volt ilyen vastag.(9 mm 10. napon, valamint három 17-19 mm közötti tüsző)


2010. szept. 9. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Elöző hónapban ugyanígy jártam. Nekem is 3 napig tartott a menzim és szinte csak maszatolás volt, görcs nélkül,( szokatlan volt, mert nekem fájdalmas és bőséges vérzéssel telik a menzeszem) utánna 4 napig barnáztam. Bevettem 3. nap és 4. napon is. Bennem motoszkált mi van ha terhes vagyok, így nem szedtem tovább. De utánna kiderült, hogy nincs terhesség. De a görbém olyan szép lett így is, a többihez képest, amiken nem volt peteérés jele sem. Nem emelkedett a hőm.. Szinte végig ugyanolyan volt. De sajna terhesség nem jött össze, hiába volt tökéletes a görbém. De azt mondták, hogy még következő hónapban, vagyis most is van még hatása. Azóta túl vagyok egy menzin, de ez olyan volt mint máskor.
2010. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont a 3. clostis kúrát csinálom. Csodásak a görbéim, de baba még nem lett. 3 nap volt nekem is a vérzés, meg előtte egy kis barnázás. Nagyon erős volt a mensi, amikor elkezdtem a clostit a 2. napon, de utána legyengült, ma van a 4. napom, és már csak cseppek vannak. Okozhatja a closti.

Most én még bevetem a Robitussin ivását a peteérés előtt, meg a párom szed aloe-verát, maca vibét, e vitamint. Remélem összejön. De most nem fogom mérni a hőm, mert belefáradtam.

2010. szept. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!