Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még lehet terhesség?

Még lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, reggeli tesztem negatív, aztán el is kezdtem barnázni. Gondoltam, megjön. De aztán a barna abbamaradt, talán tegnap délután volt utoljára. Azóta semmi, pedig azt hittem, reggelre tuti megjön. De nem. És barna sincs. Még a wc papíron sem.
2022. jan. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, sajnálom. Ha a teszted negativ, barnázol is, meg fog jönni!
2022. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már lassan 8 vagy 9 napja ezzel "szenvedek"

Néha barnázok, aztán napokig nem, aztán pittyezek pöttyözők, aztán megint nem, de rendes menstruáció, na az nincs még a kanyarban sem.

2022. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó válaszoló vagyok. Tegnap volt a nem várt utáni 9. napom, reggel egy x-epillel teszteltem, az halvány pozitív lett. Most délután egy clear blueval teszteltem és erős pozitív lett.

De továbbra is barnásat pöttyözök. Amint kapok időpontot, megyek nőgyógyászhoz.

2022. jan. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratulálok!

Reméljük, nem lesz semmi baj!

Nekem végül megjött nagy nehezen.

2022. jan. 31. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi :) még nem nagyon kiabáljuk el, hiszen ebben a szakaszban (sajnos) bármi lehet.
2022. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!