Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szedem lassan 2 éve a tri regol fogamzásgátló tablettát (nőgyógyász írta fel rendszertelen menstruaciora) Baratommal eddig mindig használtunk óvszert, hogy még véletlenül se legyen gond, ma viszont belem elvezett. Elvileg kedden kellene megjönnie. Lehet szerintetek baj? Bocsánat elég tapasztalatlan, vagyis inkább aggódó vagyok ilyen teren.
2022. jan. 29. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót akkor nem lesz baj.
2022. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Fogamzásgátló rendszeres szedése mellett kizart, alapból gumi sem kéne de ha ennyire megnyugtat az extra védelem akkor most miért hagytatok el a gumit? Mert látod most meg aggódsz.
2022. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp azért mert úgymond felesleges a gumi ha szedem a bogyót is. Azért használtuk mert egyikünk se szeretne ilyen fiatalon apa meg anya lenni.De így a gumi mellett meg feleslegesen rontom el a szervezetem🥺
2022. jan. 30. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha ennyire féltek akkor ne szexeljetek. Kész. Akkor feleslegesen szeded a hormont is. Rendszertelen menstruaciora pont nem fogamzasgatlo kell hanem kivizsgálás.
2022. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!