Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet úgy a...

Szerintetek lehet úgy a barátcserjét szedni, hogy közben iszom a cickafark és a palástfű teát?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki?
2011. okt. 4. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan lehet hiszen ezek természetes vitaminokat tartalmazó termékek...

Én szedek Flavin lekvárokat + 1000-es c-vitamint reggel és este, + palástfű - cickafark teákat (nem mindennap csak kb. minden másnap ahogy eszembe jut de természetesen a pé után a palástfű előtte a cickafark) És ezekhez még szedek két féle táplálék kiegészítőt aminek már a nevét sem tudom fejből, de anyukám szerezte, mondván hogy nagyon segíti a teherbeesést.... :) Sok sikert

2011. okt. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én is szedek még elevitet, meg folsavat, meg e-vitamint és ezekre szeretném szedni a barátcserjét, és inni a cickafark és palástfűt. a tea segített 2 hónapja a teherbe esésnél, de elvetéltem.

köszi a válaszod!

2011. okt. 4. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet együtt, de nekem pl a barátcserje totál összekavart mindent...
2011. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!