Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az együttlét előtt van...

Ha az együttlét előtt van orális szex előjátéknak, az nehezíti a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Szóval akkor még nem csattan el, csak előtte van orális. Mert valahol azt olvastam, hogy amikor babára "gyúrunk", abban az időszakban hanyagoljuk az orális és anális szexet...Ez igaz?
2010. szept. 10. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném higy nehezítené! A lényeg hogy a végén beléd élvezzen!
2010. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont a napokban hallgattam egy tudományos tv magazinban, ahol azt mondta a termékenységgel foglalkozó orvos és szexológus is hogy, minnél jobb az elöjáték a férfinak, minnél jobban fel van izgatva annál több és minöségibb spermát bocsájt ki az aktus végén...úgy hogy szerintem még jó is az orális szex az aktus elött - legalábbis a tudósok szerint- de ahogy írták a lényeg hogy beléd menjen el.
2010. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy az anális szexet mint elöjátékot alapvetöen javasolják hanyagolni, mert a hátsódból az összes bacit beviszi a szerszámával a hüvelyedbe és komoly fertözéseket okozhat vele...
2010. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. szept. 10. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Sejtem mire gondolsz. Valahol olvastam, hogy ez nem kedvez a spermiumnak, mert savas lesz a "közeg" tőle. De szerintem ez nem befolyásolja a teherbeesést, max. egy-két gyengécske sperma hamarabb leli halálát :-)
2010. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a nyál öli a spermákat. Nem tudom, hogy így mennyi nyál kerülhet a hüvelybe, de talán ezért írják, hogy érdemes hanyagolni, nehogy csökkentsük az esélyeket?!
2010. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!