Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal vagyok ovulacio...

8 nappal vagyok ovulacio utan. Faj a mellem, de nem ugy ahogy szokott, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

6 nap mulva kell megjonnie. Általában ekkorra kezd el fajni a mellem mindig. De azt vettem eszre hogy a mellem nem ugy faj ahogy szokott. az egesz mellem fajni szokott ilyenkor, de most leginkabb oldalt faj, a honaljam felol illetve alul, es meg a mellbimbom neha bizsereg, erzekeny. Ilyet elotte nem ereztem.

Néhány pattanasom kijott, ahogy szokott. Lehet becsuszott a baba, mert pont ovu elott szakadt el a gumi. Nem vagyunk mar tinik, es ha kisbaba lenne megtartanank, oriasi szeretetben nevelkedne velunk, csak meg nem terveztuk. Nem akartam esemeny utanit bevenni mert hosszas ido utan most jott rendbe a ciklusom, es azon voltunk hogy ha jon akkor jon..de most egy piciket parazom.


2022. jan. 30. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
ezt nem lehet előre tudni. vegyél 10es tesztet pl facelle, 14nappal az eset után biztosat mutathat. azaz kb pont a mensid környékén
2022. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha szexeltél védekezés nélkül (vagy kétséges módszerrel), akkor lehetsz terhes.
2022. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Fú bakker, ha nem úgy fáj a melled, ahogy szokott, akkor tutii terhes vagy. A terhességi tesztek dobozán is írja, hogy ha leginkább oldalt fáj a hónaljad felől és alul, meg időnként bizsereg a mellbimbód és érzékeny, akkor meg ne csináld a tesztet, mert 100% a terhesség.🤦
2022. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen a petesejt és hímivarsejt találkozása során vannak dolgok. Hát ha parázol és nem vártan állsz elé azzal csak bonyodalmat válasz ki magadban. Hát ezt magadnak kell éreznéd, nem döntheti ám el más ne is haragudj. Ott van a terhességi teszt ki mutatja. Ekkor már magadnak kell eldöntened, hogy hogyan tovább. De egyébként ez mindig felmerülő téma lett. Mindegy ha már meg van a gyerek utáni vonzalom, akkor már magadnak kell érezned. Egyébként ha hányinger is van, akkor meg előjele annak, hogy fejlődőképes az embrió.
2022. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem erre voltam kivancsi utolso. Ha ennyire unatkozol menj mashova, ott oktass, ne itt..mar egy kicsit unalmasak az ilyenek..csa..


Elso! nem szeretnek feleslegesen elore tesztelni. De koszonom, nezek majd egy 10-es tesztet ha kesik. Arra vagyok kivancsi hogy valakinek volt e ilyen szintu elterese

2022. jan. 30. 17:12
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolso elotti*
2022. jan. 30. 17:12
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el óriási dolog ha elsőként tapasztalod meg, de ha tényleg akarod, akkor már a Covidtól, azért még óvakodj! Alattomos tud lenni! Mivel új szervezetről van szó!
2022. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hogy jott ide a Covid? 😁
2022. jan. 30. 17:16
 9/19 A kérdező kommentje:
Ertelmes valaszt..esetleg?:)
2022. jan. 30. 17:34
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk értelmes kérdésre lehetne olyat adni. De egy ilyen "ugye nem vagyok terhes?"-re mégis mit vársz???
2022. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!