Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt Nektek hány...

Ovuláció előtt Nektek hány nappal szokott tojásfehérjés nyákotok lenni?

Figyelt kérdés
én tegnap tapasztaltam, de az ovulációs teszt szerint nem várható ovu. Most akkor ez mit jelent? írnátok tapasztalatot? köszi

2013. jan. 10. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ovu előtt 1-2 nappal, meg az ovu napján is. Hányadik ciklusnapodon vagy?
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 és 3 napja volt tehát két napig...tegnap már nem..ma éreztem a fájdalmat,amikor megreped a tüsző...amióta megszületett a harmadik kislányom megérzem. Mi tegnap voltunk együtt és tegnap előtt...azért reménykedek...:-/ Ez a hatodik hónapunk, hogy a negyedikkel próbálkozunk, de nem jön..:-(
2013. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18. napon. 35 naposak általában a ciklusaim :/ azért nem értem, mert ha 2-3 nap, akkor az ovulációs tesztnek ki kéne mutatni. tegnap és ma is negatív lett..
2013. jan. 10. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most ovu előtt már 5 nappal volt. Lehet nálad is még néhány nap van a pé-ig.
2013. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 35 napos a ciklusod akkor csak kb. a 20, 21. napon lesz ovud. És csak előtte való nap lesz pozitív az ovu teszted.
2013. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!