Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan igazságtalan az élet....

Olyan igazságtalan az élet. Hozzánk miért nem jön már a baba? :- (

Figyelt kérdés

Tagnap néztem a tévét, és benne volt, hogy Rubint Réka már megint terhes, olyan szomorú lettem, hisz mi régebb óta próbálkozunk, mint ahogy ők elhatározták, hogy akarnak még egy babát.

Utánanéztem egy cikknek:

"Emlékeik szerint Norbi körülbelül fél éve kezdte el mondogatni, hogy szeretne egy harmadik babát... De azt álmukban sem gondolták volna, hogy szinte az elhatározás pillanatában megfogan majd a kis utód!"

Nekik miért jön össze minden, meg a többi embernek is?

Elhatározzák, hogy gyerekük lesz és egyből sikerül! Mi meg csak várunk és várunk.

:((((


2010. szept. 10. 12:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem tudom!!Talán nem görcsölnek rá!!Mi 3évet vártunk a babóra!
2010. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
34%
Nem akarok undok lenni de szerintem nekik se jött össze egyből csak nem merik bevallani.
2010. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Dehát ha valaki tervezi az anyaságot, akkor hogy nem lehet rágörcsölni?

Én sokat gondolok a babára, meg hogy jókor legyünk együtt, szedek vitaminokat, de ennyi. Nem hőmérőzök, ovutesztelek, mégse jön :( De nem tudok úgy csinálni, mintha nem akarnám a babát, pedig biztos akkor sikerülne :(

2010. szept. 10. 12:22
 4/25 anonim ***** válasza:
Hidd el még rád is fognak sokan irigykedni mert babát vársz:-) remélem minél hamarabb teljesü az álmod!!
2010. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
tudom mit érzel, én éppen ugyanígy éreztem. :-( nálunk is már tobb mint egy éve nem jon a baba, igaz, nekem csak most jottek rá, hogy nincs peteérésem. most azt probálják elosegíteni. remélem mihamarabb babásak leszunk! én drukkolok Neked is!!!
2010. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is drukkolok mindenkinek, aki már nagyon vágyik a csodára!

De tegnap teljesen elkeseredtem :(

2010. szept. 10. 12:25
 7/25 anonim ***** válasza:
A psziché sok mindenre képes. Rossz, és jó dolgokra is! Nehéz, de tényleg nem szabad annyira akarni. Oké, hogy tervezitek, de próbáljátok meg úgy felfogni, hogy ha jön oké, hanem rengeteg más megoldás van. Mi így jártunk! Nem akart összejönni kb. 3/4-ed évig. Már a szemem is kisírtam. Akkor leültünk a férjemmel, és megbeszéltük, hogy még mindig ott van a lombikprogram, vagy az örökbefogadás, esetleg külföldön béranya. Amikor elkezdtem ezt mondogatni magamnak, hogy akkor sincs minden veszve, ha természetes úton nem jön össze, na akkor kb. 2 hét múlva terhes lettem!:)) Szóval így lehet nem rágörcsölni! Mástól pedig nem szabad irigyelni a terhességét, mert az visszaüt.
2010. szept. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem szabadna mástól irigyelni, de ezt érzem.

Már annyiszor próbáltam máshogy felfogni ezt az egészet, de nem megy. Egyfolytában itt lógok az oldalon és a babára gondolok. Lehet, hogy most már tényleg változtatni kellene a hozzá állásomon.

2010. szept. 10. 12:32
 9/25 anonim ***** válasza:
Nagyon együtt érzek veled, mert én is így vagyok ezzel a dologgal. Mindig itt lógok ezen az oldalon, és minden gondolatomat a teherbeesés tölti be, annyira vágyom már rá. De még az a szerencse, hogy otthon nincs netünk, mert akkor tényleg az egész napom azzal menne, hogy itt lógnék. Így meg csak ha épp nincs munkám, akkor lógok itt, munkaidőben. De szerintem nincs ezzel semmi baj, nincs velünk semmi baj, majd jön a baba, ha ő jönni akar!!!
2010. szept. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én tudod mikor estem teherbe? Akkor, mikor átformáltam a gondolkodásomat, és őszintén tudtam örülni más boldogságának, babavárásának. Remélem, a te gondolkodásod is megváltozik. Nem szabad irígykedni, az irígykedés telerak téged negatív energiákkal.
2010. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!