Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban január 1 voltam beteg, utána a fogamzásgátlót több napig nem szedte (kb.3-4 de lehet több is, mert beteg is voltam s hánytam s akkor sokszor kihánytam) nem emlékszem pontosan, majd megint kezdtem szedni de nem maradt már sok , voltunk együtt a párommal most pár napja, lehetséges, hogy terhes vagyok? Beteg kellett volna legyek és semmi tünetem nincs
2022. febr. 2. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
🤦🏻‍♀️
2022. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden napi leheteketerhes kérdésünket add meg nekunk ma 🙏



Ha nem szeded rendesen akkor lehetsz. Miert nem használtok ilyenkor kiegeszito vedekezest?

2022. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát január elsején menstruáltál utoljára, és utána voltál beteg is????

Mi a francért nem lehet leírni a menzeszt? Nem betegség.

Igen, lehetsz terhes, ha össze-vissza szeded a gyógyszert.

2022. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Cica, ez fogamzásgátló, nem cukorka. Ha összevissza szeded, akkor nem véd és bizony lehetsz terhes.

Hülyeség ellen sajnos nincs tabletta, de félő azt sem tudnád rendesen szedni...

2022. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló csak akkor véd meg a terhességtől, ha pontosan szeded (nem hagysz ki egy szemet sem, ugyanabban az időben veszed be, ha a hatása csökken, akkor kiegészítő védekezést használtok). Szóval készülj, mert 9 hónap múlva rájössz, hogy milyen hülye voltál
2022. febr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!