Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van az, vagy mitől...

Mitől van az, vagy mitől alakluhatott, hogy egyre többször erősebben érzem a PMS tüneteket? Fogamzásgátlót sose szedtem.

Figyelt kérdés
Régen soha nem éreztem. Aztán gyerektervezésnél hiába figyeltem, semmi. 2 éve clostyt is szedtem, majd lombikoztam is. A lombik óta előfordult, hogy éreztem a peteérést, majd a ciklus 21. napjától a megjövetel előtti két napig néha erősebb, néha enyhébb mellfeszülés volt. (Vagyis 4-6 napon át)Most pedig a 18. napon vagyok, de már most leszakad a mellem, fel vagyok fúvódva is :-( Hogy tudnám ezt kíméletesebbé tenni? van rá módszer? 32 éves koromra lesznek ilyen tüneteim? Volt valakinek hasonló problámája? Átlagosan 26-28 napos ciklusaim vannak (voltak idén júniusig) Azóta mindig 2-3 napot csúszik is, a PMS meg korábban jön. :-( Terhes nem vagyok, mert júli óta nem úgy alakult az életem. Mit tehetnék?
2010. szept. 10. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
bocs a rossz hírért: Öregszel. Nekem 34 évesen lett először pms-em.
2010. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁ Ne már! Köszi, hogy válaszoltál amúgy, de tényleg attól lehet?? Ez korral jár? Mit tehetnék ellene??? Ez is normális, hogy már a 18. naptól van? A fenébe..

De azért köszi mégegyszer. Mégha tudna valaki segíteni, hogy van-e erre valami, ami enyhíti a tüneteket?

2010. szept. 10. 20:05
 3/7 A kérdező kommentje:

A nők nagy része lehet hogy szenved emiatt, csak jól titkolja, mármint úgy értem jól viselik? Nekem ilyenkor nagyobb melltartó is kell, mert bedurran arra a pár napra.. (vagy mostantól már két hétre?)

Hát most totál kész vagyok, ki kell találjak valamit.

2010. szept. 10. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:

van rá bogyó, [link]


én nem szedtem semmit, nekem iszonyatos hangulatváltozásaim voltak mensi első napjáig. A hormonjaid tombolnak, ketyeg a biológiai óra:( amúgy tuti van rá homeopátiás cucc is, szerintem gyógyszertárban tudnak segíteni.

2010. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor én is öregszem?

26 éves vagyok és mindig is volt pms-em.

Mindig fáj peteéréstől számítva a mellem és be is durran.

Ilyenkor mi van?:D

2010. szept. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szülés óta érzem ezeket a tüneteket, előtte semmi panaszom nem volt! Most már azt is tudom, mi az a hasszúrka. :)
2010. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok a választ mindenkinek!
2010. szept. 11. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!