Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Surgossegi császárral születet...

Surgossegi császárral született meg kisbabám, indítani kellett sajnos a szülést kezdődő Help-szindróma miatt. Kis korkülönbséggel szeretnék tesót. Ti szülés után hány hónap múlva letettek terhesek?

Figyelt kérdés
Nem volt komplikáció ? Hüvelyi úton szeretnem megpróbálni megszulni a másodikat ha lehetseges
2022. febr. 7. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem hogy a császár utáni hegek miatt várni kéne hogy rendesen meggyógyuljanak. Kívül hamar meggyógyul de a belső varratoknak kell 1 év tutira.

Nekem nem hiányozna hogy szétnyíljon vagy bármi probléma legyen.

De ha most császár volt akkor a következő kisebb eséllyel lesz természetes úton.

És mégegyszer leírom hogy ez az én véleményem amíg be nem támadnak.


Egyébként az orvosodat nem kérdezted erről?

2022. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Császár után 9honappal lettem terhes . Esemény mentes terhesség volt . Vajúdás alatt viszont nagyon fajt a hegem . Császár lett, azt mondtak alig tartotta valami a hegemet
2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a dokim direkt leszögezte, hogy csak 1 év után eshetnék teherbe újra a heg miatt....

2022. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!