Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Kicsit sem készültünk erre a helyzetre.

Nem vagyunk már fiatalok a barátommal de a kapcsolatunk még ugy gondoljuk hogy nem jutottunk el arra a szintre hogy babát vállaljuk.

Kb 2 hete védekezéses együttlét közben a gumi kiszakadt. A barátom elmondása szerint nem ment el igy nem paraztam rá a dologra. Viszont 1 napja kesik (tudom nem sok)

Hétvégén legkésőbb csinalok tesztet.

Szerintetek mennyi a lehetőség arra hogy terhesség lesz a vége?


2022. febr. 7. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi akadályoz meg abban, hogy holnap vagy holnapután tesztelj? Minek várnál hétvégéig???????
2022. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy 28 napos ciklusbol indulunk ki, es most kellett volna megjonnie, eselyes, hogy az egyuttlet korul volt ovulaciod. Fontos azonban az is, hogy mennyi ideig csinaltatok a szakadt gumival - ha azonnal eszrevettetek es abbahagytatok, nem kell aggodni valoszinuleg, azonban ha azzal vegigvittetek a dolgot es nem ment el a baratod, az megszakitasos modszernek minosul es mint tudjuk, sokan teherbe estek mar igy. Rendkivul kicsi az eselye, hogy egy megszakitasos egyuttletbol azonnal baba legyen, mert rengeteg dolognak kell egyuttallnia hozza, azonban sajnos nem lehet biztosan kijelenteni, hogy nem tortent meg a baj. Tesztet vegyel mindenkepp ha nem jon meg a napokban, az elmaradt menstruacio elso napjatol mutatja.
2022. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszónak

Nincs beallva es soha nem is volt a ciklusom ezert 28 napra szamolom ezert mondom hogy 1 nap meg nem sok

Igy várnék még pár napot

2022. febr. 7. 19:39
 4/5 A kérdező kommentje:

Második valszolo

Irtam hogy nem ment el

Az elovaladekban nincsen spermium

Maximum ha nem régen tortent együttlét után a sperma a vesszőben maradt

Ezért gondoltam hogy nincs baj

2022. febr. 7. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de azt csak tudod, hogy milyen hosszú volt az eddigi leghosszabb ciklusod. Vagy legalább is remélem, hogy tudod.

Ha 1 napja késik, akkor már kimutatja.

Ha nem 28 naposak a ciklusaid, és mondjuk most vagy a 29. napon, akkor meg még nem késik. Nem a nagykönyvvel, hanem a saját ciklusoddal kellene számolni...

2022. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!