Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt nektek, vagy ismertek...

Volt nektek, vagy ismertek olyat, akinek már ciklus közepétől volt émelygése?

Figyelt kérdés

Vannak már gyermekeim, sosem tapasztaltam ilyet, és fel sem merült bennem, de most már kb. ciklus 2. hetétől kavarog a gyomrom. 2-3 napig azt hittem, hogy esetleg betegség, még mindig nem zártam ezt ki, de persze felmerült bennem az is, hogy lehetséges-e, hogy baba van a dologban? Ti tapasztaltatok hasonlót?


(Annyit hozzátennék, hogy mindkét gyermekem mensi alatt vagy után fogant, annak ellenére, hogy amúgy 33 napos ciklusaim vannak, fura vagyok :) tudom.)


Szóval nyilván, nem várom, hogy megjósoljátok, hogy most mi van, csak szimplán tapasztalatok érdekelnek, hogy volt-e, aki már ciklus közben érzett émelygést és végül kiderült, hogy baba miatt?



#terhesség #teherbeesés #hányinger #émelygés #korai terhességi tünet #nagyon korai tünet
2022. febr. 8. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nekem petérés utántól minden hónapban ez van( nem akarunk már gyereket szóval nem bebeszélem)
2022. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, a ciklus bármelyik napján lehet gyomorproblémád...
2022. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!