Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus elején ovuláció, rá 16...

Ciklus elején ovuláció, rá 16 napra émelygés, fáradság szédülés? Többi lent

Figyelt kérdés
A ciklusom 4. napján voltunk együtt a párommal. szeretnénk babát, de majd csak 4-5 hónap múlva (költözés, új munkahe3ly) eddig megszakítással voltunk együtt de ezen a ciklus 4. napján nem sikerül a megszakítás, bennem ment el. aztóta 16 nap telt el, a ciklusom 20. napján járok és szagundorom van, a reggeli kávé szagától öklendeztem, reggel a buszon cigiszagú ember mellett álltam és majdnem elhánytam magam, pedig eddig nem zavart a szaga. tegnap gép előtt ülve elhalványult az egész világ majdnem leestem a székről. időnként "érzem" a hasam alját. nem tudom hogy merjek e tesztet csinálni, vagy próbáljam meg kivárni a 29. napot,, hogy megjön e? szerintetek?
2013. jún. 15. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

szerintem tesztelj nyugodtan, bár a dátumot nézve már lassan 1 hónap telt el azóta...

Lesz baba? mit mondott a teszt?

2013. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!