Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.6án jött meg utoljára...

Jan.6án jött meg utoljára rendesen 5napig a menstruációm. A ciklusom átlaga 29 nap. Számolom minden hónapban ezért 20-21én volt peteérésem. 29.én barna pöttyök nagyon kevés igazából kb 1 napig tartó?

Figyelt kérdés
8napja késik 2 teszt is negatív.. Nagyon szeretném hogy pozitív legyen mennyire bízhatok benne?

2022. febr. 10. 22:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%

Jaj, hát ha nagyon szeretnéd, akkor az lesz.


Bocs, de ez sajnos nem így működik. Ha 8 napja késik, de a tesztek negatívak, akkor ott sajnos nincs baba. Ez valamilyen hormonzavar lesz.

Amúgy meg az "a ciklusom átlaga" semmire sem jó. A leghosszabb eddigi ciklust kell alapul venni, és ha akkor sem jön meg, onnantól számít késésnek. A peteérés pedig nem egy naptár alapján követhető dolog sajnos. Nagykönyv szerint kb. félidőben kéne lennie, csakhogy nem gépek vagyunk.

2022. febr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%

Vagy kesobb volt peteeresed vagy hormonzavar vagy azon ritka nok koze tartozol akiknek a vizekete nem valasztja ki a hcg hormont

Ha a heten sem jon meg akkor kerj idopontot hcg vervetelre vhol vagy lehet a haziorvosod is kiirna mert ugy ingyenes vagy a nogyogyaszod de ha nem akkor sem draga mert 3-4000 Ft.

Ha az is negativ lesz akkor mehetsz vissza a nogyogyaszodhoz es nezettek hormonszinteket es kiderulhet mi a baj

2022. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hcg vérvételen énis gondolkoztam, mert semmilyen “megfog jönni” érzésem nincs.. eddigi ciklusom 34 volt a max most pedig 37nél járok…. Kevesebb mint egy éve volt teljes körű vizsgálatom amire az orvos mondta hogy nagyon jó csak d vitamin hiányom volt 5000-ressel potoltam :)
2022. febr. 11. 08:09
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A pöttyözés lehetett az ovuláció jele is, akkor viszont még simán lehet, hogy nem is késik.
2022. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nalatod erre nem is gondoltam! Orvossal beszeltem azt mondta ha meg nincs 40 nap addig normalis a “keses” szoval most varok de hozza is csak marcius 16.ara kaptam idopontot…
2022. febr. 11. 09:19
 6/36 anonim ***** válasza:
Akik azt írják, hogy hormonzavar, nincs igazuk. Azért, mert nem mindig 29 napos a ciklusod, attól még nincsen hormonzavarod. Teljesen normális, 21-35 nap közötti ciklus, és a nők 99%-ának nincs napra pontos 28 napos tankönyvi ciklusa. Hanem hol 29, hol 31, hol 26, teljesen rendben van (a számok példák).
2022. febr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Sajnos ott tartunk mar hogy surgossegin voltam tegnap mert begorcsoltem es szurkalt a hasam.

Ott uh.t neztek illetve labort ami tokeletes lett de az uh. Nem!

Aztmondtak a bal petefeszkem nagyobb es surgosen beutaltak a nogyogyaszatra mert nincs gyulladas a szervezetemben es nem tudjak miert.

Holnap reggel megyek oda.

2022. febr. 13. 20:29
 8/36 anonim ***** válasza:
Na mi lett ?
2022. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Sokáig vizsgáltak! 2x hüvelyi uh. 3 orvos is megvizsgált a hüvelyin láttam egy kicsi kört ami után a hölgy kérdezte hogy biztos negatív lett az a teszt? Mondtam,hogy igen. Aztmondták a végére nincs terhesség. De magyarázatot nem kaptam rá…A méhnyálkahártyám megvan vastagodva 24 mm.

Illetve rákszűrésre kell mennem.

2022. febr. 14. 12:33
 10/36 A kérdező kommentje:
Azt mondta a 3. orvos akkor késik ha nincs peteérés. Mondtam hogy jan.6án volt meg utoljára de a közti vérzésre sem tudtam válaszolni illetve ők sem tudták miaz a pici kör nézte a hölgy és a dr annyit mondott hogy ne nézze mert ha negatív az a teszt akkor biztos az.
2022. febr. 14. 12:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!