Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az élettársamnak késik. Lehet...

Az élettársamnak késik. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Előjátéknál gyakran behelyeztem neki, de mindíg rövid ídőre, kb 15-20 másodpercre, nem mentem el benne. Utána mindíg óvszerrel csináltuk. Eddig körülbelül 5x-6x csináltam ezt előjátéknál, legutóbb elmentünk a biztonság kedvéért esemény utáni tablettáért. Utána késés nélkül megjött neki, viszont azóta egyszer sem. (Pont ma kellett volna megjönnie) Kicsit félek, mert nem vagyok felkészülve teljesen az apaságra.
2007. dec. 29. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hááát,az eseményutáni tabi rendesen összetúrja a hormonháztartást.Miért nem szed tabit?Ha jól sejtem nem csak kéthavonta egyszer szexeltek,és hosszútávon a tabi olcsóbb is biztonságosabb is és élvezetesebb is.De azért majd csináljatok egy tesztet,viszont nem hiszem,h baba lenne,inkább a 72órás a baj.
2007. dec. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyetértek az előttem szólóval, szerintem is a tabi zavart be a hormonoknál. De tényleg miért nem szed folyamatosan fogamzásgátlót, gazdaságosabb, és biztosnságosabb.

2007. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!