Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a beágyazódásnál szuró...

Lehet a beágyazódásnál szuró érzést érezni, aztán másnap mintha meg akarna jönni?

Figyelt kérdés
Tegnap a 15. napon szúró érzést éreztem,elözző nap együtt voltunk a párommal és elötte is két nappal, a ciklusom 28 nap. Nem volt kellemetlen,de időnként a méhemnél benyilalt és ma reggel óta néha ezt érzem és mellette olyan mintha ma meg akarna jönni,ami nem lehetséges mert még addig 13 nap van. Lehetséges,hogy összejött a baba?:-) Ja és a 10. nap után néha krémszerű folyásom volt. Van ahol azt olvastam,hogy elvileg nekem a peteérésem a 14.napon van,de van ahol azt,hogy a 15.-en. akkor most emlyik lehet az igaz?
2008. dec. 16. 08:44
 1/5 anonim válasza:
a szuró érzés teljesen normális és a menzeszhez hasonló értés is egy három gyerekes családanya
2008. dec. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj,de jó lenne!:-) Ez lenne életem legszebb Karácsonyi ajándéka:-) Nálad mind a három esetben így volt?
2008. dec. 16. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Lehet érezni, bár sokan vitatják. Nem hittem el , hogy azt érzem, de én éreztem a beágyazódást. Először petefészeknél induló határozottan szúró, enyhén égő érzés kezdődött, majd a méh környékén éreztem ugyanezt. Folyás teljesen megszűnt , egyáltalán nem jelentkezett ezek után. Majd másnap a derekam kezdett fájni. 4 nappal nem várt mensi után teszt már kimutatta nekem.
2008. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Második válaszoló!Köszi a választ! Remélem,hogy nálunk is ez lesz,mert most attól félek,hogy nehogy csak beképzeljem, de az elbizonytalanít,hogy nekem a hivatalos adatok szerint csak 20.-án lesz a beégyazódás,persze,ha az előírtak szerint van a peteérésem:-)Lehet,hogy nekem elöbb volt mint a 14.-napon? Eddig azt hittem,hogy ez milyen egyszerű,de tévedtem:-)
2008. dec. 16. 12:19
 5/5 anonim válasza:

Valószínű, hogy azt érezted, nekem is szurkált beágyazódáskor, de azt, hogy a peteérésed a 14. napon van, még ha 28 napos is a ciklusod, elhamarjkodott lenne rávágni.

Peteérés mindenkinél máskor van.

2008. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!