Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódásnál is vannak...

A beágyazódásnál is vannak olyan tünetek mint ha meg akarna jönni, has szurkálás meg ilyesmi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 12:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Na, ezt én is kérdezhettem volna. Neked van valamilyen folyásod? Nekem újra tojásfehérjés. Nem értem. És fájdogál a hasam alja. Nem oldalt, hanem lent a hasam alja. Néha néha belefájdul.
2011. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lehetnek fájdalmak, barnázás, pici vérzés, tűszúrások hüvelyben, méhben, olyan érzés, mintha meg akarna jönni a menzeszed. Ezek mind beleférnek. De az is, ha mindezekből semmit sem érzel. Teljesen változó.
2011. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nekem most pénteken jött meg egy napra utána meg napig barna folyásom volt és enyhe görcseim vannak nekked ilyenek nm voltak?és nem tudom hogy ez a terhesség jelei-e?
2011. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nekem is van folyásom,és tegnapelőtt meg tegnap nagyon fájt a hasam olyan szurkálós érzés,
2011. okt. 26. 15:35
 5/22 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt mintha megakarna megint jönni de semmi,de barátnőmnek aki már 5 hónapos terhes nekki is szúrkáló érzései voltak és nem is gondolt terhességre :)
2011. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
remélem nálunk is baba van a dologban,mert ha nem sikerül indul a ki vizsgálás,szeretnénk elkerülni de ha nem jön nincs más választásunk:(
2011. okt. 26. 15:43
 7/22 anonim ***** válasza:
szurkolok nektek :) és amúgy nem vettél még tesztet?
2011. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
mindig van itthon teszt,csak még tartogatom nem akarok megint nagyot csalódni
2011. okt. 26. 16:12
 9/22 A kérdező kommentje:
lehet ovu tesztel fogok csinálni egyet holnap reggel első vizeletből jóstesztként
2011. okt. 26. 16:13
 10/22 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy az ovu teszt is több napon át mutat pozitívat és nem tudom hogy mi van
2011. okt. 26. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!