Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány teszt csík is...

Nagyon halvány teszt csík is pozitív? Mikor érdemes orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

31 napos ciklusaim vannak.Az esedékes menstruáció előtt pár nappal még jelentkeztek a szokásos mell érzékenységek.Számításaim szerint 2-3 nappal menstruáció előtt eshettem teherbe,már ha ez lehetséges.?

31-én kellett volna jelentkezni a mensesemnek,én 4-én csináltam egy tesztet,ami negatív lett.Mivel azóta sem jelentkezett a menstruációm 10-én megismételtem itt nagyon halvány csík látszott.Ez is pozitív?

2 nap múlva megyek dokihoz,kértem időpontot.Ott már megtudják nekem mondani hogy terhes vagyok-e?


2010. szept. 11. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Meg tudja mondani,szerintem baba van a dologban ennyi késés után. A halvány csík is csík!

És nem mindig középidőben van az ovuláció, simán előfordulhat teherbe esés, ezért nem biztos a naptár-módszer sem.

2010. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam én is,nekem nagyon halványan volt pozitiv,de én nem is csináltam több tesztet,mert tudtam,hogy terhes vagyok.A doki,már lehet látni fog szivhangot,de lehet,hogy csak megvastagodott méhnyálkahártyát.
2010. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, a pozitív az pozitív :-))

Az orvos biztos meg tudja erősíteni! A fogantatástól számított 14-15. napon nagyon jó ultrahang készülékkel már látható a petezsák (ekkor csak 1-2mm-es), viszont a megvastagodott méhnyálkahártya tuti látszik.

Szívhang csak a fogantatást követő kb. 25. naptól észlelhető.

Mindenképp írd meg, mint látott az orvos!

2010. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Azt mondta a doki,hogy nagy az esély rá hogy terhes vagyok.Vett kenetet,megnyomkodta a hasam,megnézte a mellem.Jövő csütörtökre kaptam időpontot,azt mondta addigra már lesz szívhang és akkor már biztos lesz minden.
2010. szept. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!