Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombaton lett egy pozitív...

Szombaton lett egy pozitív terhességi tesztem és most hétfőn megjött, így lehetek terhes ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kémiai volt
2022. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton késett már?

Sajnos van ilyen. Nem, így (ha rendesen vérzel) valószínűleg elindult valami, de el is halt.

2022. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

A kerdes, hogy mennyire " jött meg"?

Ha csak kevés, gyenge vérzés van, akkor még lehet,hogy megmarad. Gyakran előfordul az első hetekben kisebb vérzés, de mindenképpen orvossal is kellene konzultálnod.

2022. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Predictor teszt volt?

Az gyakran ad hamis pozitiv eredményt

2022. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szombaton nem késett viszont terhesség jeleit éreztem magamon. Hajnalban megcsináltam a tesztet, ami pozitív volt. Hétfőn kellett meg jönnie és meg is jött viszont erősebb a vérzés és a fájdalom mint szokott
2022. febr. 15. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez akkor bizony kémiai volt.
2022. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom elment nyugdíjba viszont előtte voltam nála vizsgálaton. Ott azt mondta, hogy mind kettő petefészkemben van ciszta illetve a méhemben szabad hasi folyadék. Mit is jelent a szabad hasi folyadék pontosan? Ezek mennyire fogják nekem befolyásolni a teherbe esésemet a jövőben?
2022. febr. 15. 16:46
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Saját tapasztalat, hogy ha pontos a ciklusod, akkor csak olyankor érdemes tesztelni, ha késik. Viszont olyankor is a késéstől számított 1 hétnél a legtutibb nekem. Akkor már mind kimutatja. Amikor semmennyire sem volt rendszeres a ciklusom, akkor pedig a havonta 1-2 teszt maradt fixen. Úgy is jól meg lehetett tudni. Mivel én a sima tesztcsíkot használom mindig, amit 5-10 darabos csomagban veszek, így nem is drága nekem. Lehet, hogy nem volt jó a teszt. Meg az is, hogy valami elkezdődött, de hamar vége is lett. Nekem is többször volt olyan a modern, nagyon érzékeny tesztekkel, hogy pozitívat mutatott, de mégsem. Viszont ha később jön ki rajta a csík, mint amit a tájékoztató írt, azt ne vedd biztosnak. Olyankor 2-5 nap múlva tesztelj inkább.
2022. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt fals pozi többször is sajnos.
2022. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem most 6 napig volt jalvány + tesztjeim, de 2 nap késéssel meg is jött.Nem az első eset ez nálam, van ilyen.
2022. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!