Lh teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Sziasztok


2 hete volt missed ab műtétem,már előtte 2 héttel elkezdtem vérezni de nem ürült ki magától.

Múlthéten ovus nyákom volt most hétfőtől kezdtem el az lh tés hőt nézni. A hőm még mindig 36.5 körül van.

A kérdés h gondolom még nem volt ovum de viszonylag erős az Lh.

Lehet az lh még attól erős h van bennem hcg???a facelle teszt már negatív de nem az elsőből.


[link]



2022. febr. 16. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom a vetélést!Szerintem lehet ovulációd. A középső teszt pozitívnak tűnik. Nekem januárban volt egy korai spontán vetélésem. Amikor a vérzés elmúlt, voltam nőgyógyászati vizsgálaton, és látta a tüszőt. Az LH teszt is igazolta.Abban a ciklusban kicsit később, a szokásos 14. nap helyett a 16. napon volt az ovulációm.
2022. febr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a fura h se a hő nem igazolja és az lh sem olyan erős. Viszont 2 napja úgy fáj a hasam mint ovu utántól szokott. .igazából csak szeretném tudni h kb mikor fog mejönni.😄
2022. febr. 16. 10:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia tegnap lett egyértelműen pozi.😊és tuti ma kiszabadult mert nagyon fáj a hasam hajnal óta és a hőm is 36.71 lett.
2022. febr. 18. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor drukkolok nagyon! :)Én is meg szoktam érezni rendesen.
2022. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyire még sose fájt a jobb petefészkemnél ovukor. Gondolom a műtét után ez most jó így.
2022. febr. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!