Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamit nem jol csinalunk? 15...

Valamit nem jol csinalunk? 15 honapja probalkozunk a kistestverrel, mar van egy 2.5 eves lanyunk, aki termeszetesen uton elsore sikerult.

Figyelt kérdés
Most mar jo 10 honapja hasznalom az ovu tesztet is es egyertelmuen be tudom loni a peteeresemet. Altalaban azokon a napokon sikerult eddig egyutt lenni, amikor pozitiv volt a teszt. Az utana levo elso negativ napok alatalaban kimaradnak. Lehet ez az ok? Jokor vagyunk egyutt? Tapasztalatok?
2008. dec. 16. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy amikor a teszt először pozitiv lesz, utána egy két nappal várható a peteérés. Szóval szerintem a pozitiv tesztes napok UTÁN is együtt kéne lennetek. Mert lehet hogy a párod spermái addigra már nem élnek mire lenne mit megtermékenyíteni.

Vagy esetleg azt is kéne vizsgálni, hogy a párod spermáival minden oké e.

Persze van már egy gyerkőcötök szóval nagy baj nem lehet de lehet hogy forró vízben fürdőzik, sokat vezet vagy ilyesmi, az is rosszat tesz a kis katonáknak:)

Egyébként mi is hasonló helyzetben vagyunk.

A fiunk egy hónap alatt összejött most meg 7 hónapja semmi...pedig én is be tudom lőni az ovulációt..

2008. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nos, nem tudom, hogy az elsőnél is így csináltátok-e, de valahogy az a sejtelmem, hogy ő még "spontánul" jött. A másodiknak is így kéne.


Biztos te is észrevetted már, hogy akik NEM akarnak gyereket, azoknak feltűnően gyakran besikerül mégis, akik meg akarnak, nos...


Szóval megérne egy próbát, hogy elfelejted az egész számítgatást meg tervezgetést. Ne azért legyetek együtt, mert kell a gyerek, hanem mert imádjátok egymást. Essetek ágynak, amikor csak jólesik, és csak egymásra figyeljetek, felejtsétek el a gyereket, élvezzétek az élményt. És garantáltan meglesz a gyerek, "pillanatokon belül".

2008. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Első válaszoló, akkor a fentebbi neked is szól. :)
2008. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ovu tesz és hőmérőzés meg minden nélkül elméletileg ha két naponta együtt vagytok terhesnek kell maradnod. dobj félre mindet és kétnapi szex:-)
2008. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mostmár nem számolgatom 2-3 hónapja (az első vagyok) de tök mindegy, így se jön:)

De már belenyugodtam, még nincs itt az ideje úgy látszik.

Végülis annak is örülni kell, hogy egy gyermekünk már van. Sokaknak egy sincs.:(

2008. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. 2 naponta egyutt lenni egy 2.5 eves gyerek mellett?! Nem vagyok en szuperwoman! :)

A szamolgatast regota nem csinalom, a peteerest megerzem teszt nelkul is, tehat nem tudok nem odafigyelni ra, de nem gorcsolok a temara. Csak kivancsi voltam ra, hogy jart mar vki hasonlo cipoben. Koszonom.

2008. dec. 16. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szültem már 8 évvel ezelőtt. Azt gondolnám, h könnyen teherbe esek. Akkor csupán előváladéktól eshettem teherbe tényleg könnyen. Most tervezzük a babát, szabályosan "tejben-vajban fürdök" és nem sikerül. És hát már 34 éves vagyok.
2008. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!