Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A várt előtt 3 nappal halvány...

A várt előtt 3 nappal halvány 2 csíkos lett a tesztem. Természetesen védekeztem! Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Tavaly márciusban született a kislányom, rövid időn belül a nőgyógyászom feltett spirált. Nem is volt vele gondom, múlt hónapban voltam ellenőrzésen. Most mégis 2 csíkos lett két különböző tesztem. Teljesen kétségbe vagyok esve. A nagyobbik fiam 9 éves a kislányom most lesz 1 éves. Mit csináljak? Éppen azért választottam a spirált, hogy biztonságos! Nem akartam megint babát, bőven elég 2 gyerkőc. Így is éppen kijövünk a fizetésből +gyed! Ráadásul a Tgyás ideje alatt megszűnt a munkahelyem! Teljesen ki vagyok készülve!
2011. márc. 17. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha spirlod van miért teszteltél a mensid időpontja előtt 3 nappal? Aki nem számít gyerekre legfeljebb akkor tesztel, ha már késik.

Amúgy korai a kétségbeesés, menj orvoshoz, ott kiderül mi a helyzet.

2011. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A spirál jóval kevésbé biztonságos mint mondjuk a tabletta. (2-3%)

Másrész a spirála megtermékenyítést nem akadályozza meg,csak a beágyazódást. de a beágyazódás elindulhat, csak nem zárul le, a méhen belüli eszköz irritációja abortáláshoz vezet. tehát valószínű elindult egy beágyazódás, de nem biztos, hogy be is tud fejeződni.

Ha mégis, akkor nagyon gyorsan kellorvoshoz menned, hogy ne okozzon maradandó károsodást

2011. márc. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért teszteltem, mert nagyon furcsa érzésem volt.Nem tudom megmagyarázni, volt itthon egy tesztem és megcsináltam.
2011. márc. 17. 08:34
 4/14 anonim ***** válasza:
A spirál nem túl megbízható sajnos. Szerintem keresd fel mindenképp a nőgyógyászod, hogy lásd mi a helyzet!
2011. márc. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hátigen...:-(( sajnos előfordulhat, hogy megtörtént a megtermékenyítés,és magasabb már a HCG szinted, amit a teszt már kimutatott.Csak ugye a spirál elméletileg a beágyazódást akadályozza meg.

Szerintem is mindenképp beszélj orvosoddal.


Nagyon drukkolok, hogy ne legyen semmi gond.

Ha nem nagy kérés, írd meg, hogy mire jutottatok...

2011. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Beszéltem telefonon a dokimmal, hétfőn megyek hozzá a rendelőjébe, van nála uh és megnézi, hogy mi a helyzet! Mindenképpen megírom! Az az igazság, hogy eddig elég rendszertelenül jött meg, még szoptatok! Most olyan kósza érzésem támadt, azért csináltam tesztet! Hétfőn írok!
2011. márc. 17. 16:35
 7/14 anonim ***** válasza:

szia! Utolsó válaszoló vagyok.

akkor hétfőig megy az izgalom, hogy mi lehet veled:-((

várom válaszod.

2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szia,szia,szia.....

mi újság? hogy vagy? Mit mondott az orvos?

Írj, ha tudsz...

2011. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szia! Most értem haza a dokitól. Hüvelyi uh-t csinált, levette a spirált. Egyelőre még nem lát terhességet, megvastagodott nyálkahártya, és felritkulást lát. Valószínűsíti, hogy terhes vagyok, de azt mondta, nem mondja 100%-ra. Jövő héten hétfőn kell visszamenni. A spirál el volt csúszva, rossz helyen volt, még ennyit mondott. Nem lettem sokkal előrébb sajna, de majd jövő héten.
2011. márc. 21. 17:47
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon nagyon drukkoltam, Neked hogy mi lehet Veled / Veletek.

Hát nem semmi. meg vagyok döbbenve. Akkor valószínű elmozdulhatott a spirál, és be is következhetett egy terhesség. Anno Édesanyának is " lecsúszott " a spirálja, ami iszonyúan fájt neki és az akkori orvosa vizsgálat nélkül annyit mondott, hogy "NEM KELL OLYAN TRAGIKUSAN FELFOGNI" ... gondolhatod. Na azóta az az orvos már nem is dologzik.

Azért próbálj meg megnyudodni, még semmi nem biztos.

Ha meg Kismam vagy mégis, akkor az a Kis Jövevény nagyon jönni akar...:-))

Én is tavaly márciusban szültem és én sem szeretnék másik Gyermeket egyenlőre, ezért is értelek meg.

Vigyázz magadra / magatokra.

2011. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!