Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már három napja késik. Fel...

Már három napja késik. Fel vagyok puffadva és egy kicsit szúrkál a hasam alja. Nekem mindig pontos szokott lenni a mensim! Tegnap teszteltem és negativ lett. Mikor érdemes újra tesztelni? Mennyi az esély, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2007. dec. 30. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 nap késés után teszteltem és pozítv lett.

Várj még egy picit és csinálj újat!

Drukkolok!:Ö

2007. dec. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem csak a mensi elmaradásának napjától számolva 10-ik napon lett pozitív a teszt.
2007. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem viszonylag hamar kimutatta, de tesztektől is függ. Szerintem ha nem jön meg próbáld egy hét múlva.Három nap nem sok idő, de terhes is lehetsz.

2007. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem félidőtől szurkált,néha görcsölt a hasam,hol az egyik petefészkem fájt,hol a másik.Aztán 3 nap késés után teszteltem és halvány 2.csíkom lett:)Utána ersebb.szóval várj kicsit.Ha ott van a baba,nem megy sehova már:)
2007. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!