Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy NEM a terhesség miatt késik a mensim?

Figyelt kérdés

Volt ovulációm és aszerint mára lett volna esedékes a mensim. Soha nem szokott késni, soha semmilyen problémám nem volt vele. Ha nem terhesség, akkor vajon mitől késhet még? Cisztát hogyan érzem meg, ha az van? Volt már cisztám, az mindig jár ilyen szúrkálós érzéssel? Mert nekem szúrkáló érzésem az most nincs. Az időváltozás miatt késhetett most?

Én reménykedem, hogy tényleg baba van, de tudni szeretném, ha mégsincs, akkor még mi lehet az oka?


2011. márc. 17. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

hormonzavar

ciszta

rák

mégsem aznap volt ovud mint hiszed



lehet ezer dolog még

2011. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

tesztelj egyet holnap ha negativ akkor irány a doki,az majd megmondja a frankót,de kivánom hogy baba legyen.

miért nem teszteltél már?lehetne mensi napján már tesztelni

2011. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem és negatív lett, és ma meg is jött.
2011. márc. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!