Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan sokan írjátok terhességi...

Olyan sokan írjátok terhességi jelként a haspuffadást. Az milyen érzés?

Figyelt kérdés

Látható is? És ilyenkor fáj a hasatok, vagy zuborog, korog, mit lehet érezni?

Nektek pl. 2 napja szorítanak a nadrágjaim.Ez lehet ettől?


2008. dec. 16. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

olyan mint amikor telezabálja magát a ember:-) egy nagy tál bab pl. de inkább a "mindjárt megjön" érzés a tipikusabb.

de gondolom nemsoká kiderül:-)

2008. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 1 hete ilyen érzésem van, nem tudok felvenni farmert, mert nagyon idegesit, hanem csak szabadidőnadrágot. Állandóan ugy érzem hogy fel van puffadva a hasam, és pisilnem kell mindig. Ma reggel halvány pozitiv lett a tesztem, ami még ugye nem tuti, de reménykedem.
2008. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De pl. a bab után jelentkeznek "egyéb" tünetek is.:-) Az is van ilyenkor, vagy csak teltségérzés??
2008. dec. 16. 15:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok a halvány teszthez.Az nagyon jó jel!

Nekem ebben a hónapban össze vissza volt minden, 12.nap helyett 7.-en volt peteérés.Azóta elég furán érzem magam, de sajnos hajlamos vagyok beképzelni dolgokat.:-(

2008. dec. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!