Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt olyan, hogy mensi...

Kinek volt olyan, hogy mensi előtt elmúlt a mellfeszülésmeg a megjön érzés és mégis terhes volt? Annak feltétlenül lennie kell?

Figyelt kérdés
mert nekem ma kéne megjönnie és mára elmúlt a mellfájás meg nem érzem h meg akarna jönni, csak néha beszúrkál a szeméremcsontomba meg a csípő forgómba. éreztem 23-án ovufájdalmat, együtt is voltunk előtte nap, az nap meg utána levő 3-4 nap, szal... ha holnap reggel tesztelek meg így hogy elmúltak ezek a dolgok mennyi esélyem van?
2011. nov. 8. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont így volt, nem éreztem mell fájdalmat, még egy kicsit sem, sőt inkább löttyedtnek éreztem őket, el is keseredtem mert az első gyerekemnél a mellfájás volt az első jele a terhességnek, most meg nem. Azóta sem fájt még egyszer sem.

22.heteske

2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is pont igy vagyok vele. Minden tunet elmult, de meg is van 2 pozitiv tesztem. :)
2011. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

én is mindig így járok

már fél éve próbálkozunk, de mensi előtt 1-2 nappal elmúlik minden tünetem és én olyankor már csüggedek,hogy megint nem sikerül

sajna pont most is így vagyok ezzel

2011. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remélem nem jön meg:( de sajna érzem h meg fog, a mellem meg már nem fáj szal valszeg... de nem tudom.. talán akkor valami baj lehet velem, mert minden nap együtt vagyunk plusz tüszőrepesztő gyógyszerem is van, éreztem is az ovus fájdalmat, de 3 hónapja semmi:( valami baj lehet velem?:(
2011. nov. 8. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

a 3.válaszoló vagyok

nekem is meg fog jönni szerintem holnap max holnap után

mi legutóbb úgy próbálkoztunk,hogy 2 naponta, én nem érzek sajna ovus fájdalmat


korábban meg 2 hónapon keresztül használtam ovutesztet és akkor is együtt voltunk egymás után 3 napon keresztül is mindig amikor + at mutatott a teszt


nem tudom én sem sajna mi lehet a gond

de következő hónapban reménykedem megint használni fogjuk az ovutesztet

sok sikert neked, milyen taktikát fogtok alkalmazni?

2011. nov. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!