Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?...

Ránéznétek a tesztemre? Pozitív vagy negatív szerintetek?

Figyelt kérdés

Szabálytalan a ciklusom így nem tudom mikor kellene megjönnie. Azért csináltam tesztet, mert már ötödik napja fáj a hasam, de nem jön meg



[link]



2022. febr. 23. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azt írod 10 napja volt az utolsó az 1-2 hét kihagyás után. Nos, azt még korai kimutatnia, a kihagyás előtti alkalmakból ha megfogantál volna, az meg már régen látszana. Szerintem erre gondoltak mások is előttem. Ergo várj még legalább 4 napot szerintem.
2022. febr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Utolsó, értettem a lényeget ezelőtt is, de csak neked sikerült kulturáltan megfogalmazni. Akkor sem a tartalommal hanem a stílussal volt bajom
2022. febr. 24. 06:58
 13/17 anonim ***** válasza:

12. Ezt el is hinnénk, csak az 5. hozzászólásodból világosan látszik, hogy nem a stílussal volt bajod, hanem a tartalom megértésével. (Idézlek: "Így nem rohadt korai")

Ok, lehet, hogy idő közben leesett, örülünk is neki, csak akkor itt most teljesen felesleges mentegetőzni.

2022. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az a csík csak a reagens helye. Meg aztán minek szerkesztetted meg. Attól még nem lesz pozitív.

Egy pozitív tesztet nem kell sötétítgetni.

2022. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Hát ez negatív szerintem is. A hasad lehet azért fájdogál pár napja, mert jelzi a menstruációt. Nekem is egy héttel előtte már szokta jelezni. Ha terhes vagy azt érezni fogod, mert a hasfájáson kívül lesz több más tüneted is... Vagy azok is már vannak?!
2022. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Az utolsó is hülyeségeket beszél. A terhességet az első hetekben nem érzed. Vagyis én nem éreztem semmit sem, kb a 7.héttől kezdődött az émelygés csak. Egyetlen egy volt fura, ami máskor azelőtt nem volt, az ovuláció után megmaradt a mellfájdalom. Nekem nagyob ritkán volt premens tünet a mellfeszülés, szinte soha. Amikor terhes lettem az ovulációtól kezdve azóta is fáj. Most vagyok 19.hetes. Egy biztos tünete volt 4 hetesen a terhességnek, az hogy pozitív volt a terhességi tesztem. Semmi más. Annyira jól voltam, hogy előtte lévő hétvégén koncerten voltam és alkoholt is ittam, mert csak sejtelmem sem volt, hogy összejött a baba.
2022. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Te írsz hülyeséget utolsó. Azért mert te a 7. héttől érezted attól még másnak jelentkezhetnek elobb tünetek nem? Istenem🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️
2022. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!