Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?...

Szerintetek terhes vagyok? 7-én kellett volna megjönnie, nem volt semmi, nem is barnáztam mint máskor. Tegnapelőtt reggel csináltam tesztet és tegnap este is egy másik fajtával, mindkettő halványan pozitív.

Figyelt kérdés
Viszont aggaszt, hogy tegnap meg tegnapelőtt reggel is 36,9 volt a hőm, ma reggel meg csak 36,7. Ilyenkor nem fönt kellene maradnia? Mondjuk kicsit megfáztam és elég erősen köhögök is, főleg este és reggel. Szeretnék nagyon babát, valaki volt már hasonló helyzetben? Vagy csináljak pár nap mulva újból tesztet?
2010. szept. 12. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:

A halvány pozi is pozi. Szerintem pár nap múlva ismételd meg.

A hőmérőzéshez nem értek úgyhogy ahhoz nem tudok hozzá szólni.

2010. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elmaradt a menzit és 2 db halvány pozi teszted van? :D Hol itt a kérdés? Szerintem babád lesz!!! Ha ennyire bizonytalan vagy, akkor néhány nap múlva tesztelj újra, de szerintem felesleges pénzkidobás. A hőmérőzéshez én sem értek, de inkább a tesztnek higgy, mint a hőmérőnek.... :)


Gratulálok!

2010. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Megnyugtató amit írtatok és remélem igazatok lesz. Csak hát annyi félét olvasni, főképp itt, hogy ha lemegy a hó akkor az akár korai vetélés is lehet, szóval össze vagyok zavarodva, de majd kiderül.
2010. szept. 12. 12:28
 4/10 A kérdező kommentje:
hó=hő (tényleg össze vagyok zavarodva:)
2010. szept. 12. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:

terhes vagy nyugi. csinálj egyet pl. holnap reggel és megnyugszol.

a hőd nem jelent semmit... nekem mondjuk fent volt 37 felett, de pl. a barátnőmnek 36.6 és 36.8 között mozgott. egyénfüggő .. ne izgulj!

jó egészséget nektek :)


2 kisfiú anyuja :)

2010. szept. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 halvany pozi tesztel en mar boldog ember lennek!!:):) Nade, csinalj meg egyet 1-2 nap mulva es meglatod erosodott e a csik. Ez a lenyeg, nem a ho. A ho attol fugg mennyi az alaphod, ehhez viszonyits!!A legjobb lenne ha az atlaghod tudnad de mindegy mert a pozi teszt a fontos.
2010. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Azért majd írd meg, hogy mi lett végül... :D Nagyon szurkolok neked, bár szerintem ez baba!!!

2010. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még nem voltam dokinál, szerintem ráér még a jövő héten, addig lefoglalom magam. Ha biztosat mond megírom igérem. Puszi nektek és köszi a biztatást.
2010. szept. 14. 20:19
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy hétfő reggel is csináltam 1 harmadik fajtával az is halvány csík,de már jobban kivehető, szóval van 3 halvány csíkom. Egyelőre nem tesztelek tovább. Majd a doki következik.....
2010. szept. 14. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Jovo7en meg csak kitapintani tudja a mehszajad alapjan a terhesseget. Ultrahangon semmit nem lat. Varj meg egy hetet, akkor mar uh-t fog csinalni es latja is, hogy jo helyre van e beagyazodva. Ha korabban mesz nem leszel elorebb csak annyit fogsz tudni amit most is, hogy terhes vagy. Es mondani fogja, menj egy hettel kesobb. Vagy hivd fel telon, mondd el neki, hogy hetfon teszteltel halvany negat, mikor menj hozza vizsgaltra, uh-ra. Drukkolok es irjal minden rendben van e! Vagy ha mesz is akkor jovo het vegen, akkor talan mar lat petezsakot. A 6. heten van szivhang is.:)
2010. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!