Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyakori az hogy negativ...

Milyen gyakori az hogy negativ teszt ellenére babás az ember?

Figyelt kérdés
2008. dec. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Előfordul az ilyesmi. Amúgy hogy érted, mi számít neked negatív teszt ellenére? Mennyi késés után peteérés után hány nappal?


Mire gondolsz?

2008. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt a mai nap és tegnap is erre vonatkozó kérdés nézz szét ott. Sokan irtak tapasztalatokat, történeteket.
2008. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6hete késik 6 tszt negativ,az elsö 5öt a kékés 1hetén cisnáltam a 6dikat a mádosik héten
2008. dec. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hét késés az már sok ott még a legsilányabb tesztnek is pozitívat kellene hogy mutasson!!!menj el orvoshoz az a biztos!!!
2008. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ELIRTAM 3 HÉT KÉSÉS!!!!!!!
2008. dec. 16. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hét késés után már ki kellene mutatnia, sőt már szívhang is lenne ha valóban terhes vagy! Menj el dokihoz ha nyugtalan vagy, de szerintem más miatt késik!
2008. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!