Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy az ember...

Van olyan hogy az ember terhes mégse mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés

3 napja késik ( nem szokott) furán érzem magam de egyik teszt se lett +. 2 gabrielt csináltam és egy kék csík nevű tesztet. Napközben. A melleim fájdolgálnak mensi szerű görcseim voltak hányingerem is volt és ment a hasam ( ami akár a vírus is lehet ) de minden teszt -


Nagyon nem várom.


2011. ápr. 30. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Előfordul, a tesztek sem 100% pontosak és ez mindegyiknél fel van tüntetve.

Menny el nőgyógyászhoz, ő majd elküld laborra, az kimutatja, ha terhes vagy.

2011. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikor van/volt beágyazódás, lehet, hogy ha már holnap tesztelsz, pozitív lesz. Attól függ, mennyi HCG van a szervezetben. Ha már viszonylag sok, akkor nagy valószínűséggel a rosszabb tesztek is megbízhatónak tekinthetőek.


Vagy akár meg is jöhet holnapra. Nekem 3 napos késésnél a Gabriel teszt már erős pozitívat mutatott mindhárom terhességemnél.

2011. ápr. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Amiket leírtál, lehetnek babás tünetek, de mensi előjelek is. Szerintem csinálj még egy gabrielt REGGELI első vizeletből, mert ilyen korán azért még számít. Én egy hét késés után, ha negatív, ha pozitív, mennék dokihoz. A vérvétel pedig tényleg egyértelműen eldönti a kérdést.

2011. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nincs mar itthon tobb teszt minden pisilesnel ugy megyel el hogy van e valami a bugyimba :(

Rem nem jön meg....

2011. ápr. 30. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, létezhet ilyen, hogy a teszt nem mutatja ki a terhességet. Ha még 1 hétig nem jön meg és a teszt is negatív, akkor szerintem menj dokihoz, ott talán kiderül.
2011. ápr. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!