LH teszt kérdés?

Figyelt kérdés

[link]



A kérdésem az lenne hogy ma voltak délelőtt ovulációs fájdalmaim, a méhnyaknyákom sárgás rózsaszínes színű volt és ilyen “zselés” tojásfehérjés állagú. Délelőtt 10-kor vettem észre, csináltam egy ovulációs tesztet. A ciklus 17. napja van ma (a naptáram a mai napra írta az ovulációt)

Általában 18:00-kor csinálom a teszteket minden nap, így csináltam egyet akkor is ami sokkal halványabb. Majd csináltam 20:00-kor is az még halványabb lett. Tudom hogy a délelőtti sem pozitív, de sokkal erősebb az összes többinél. A kérdésem az lenne hogy lehetséges hogy ilyen gyorsan változik az eredmény? Az erősebb lehet hogy pozitív lett volna ha hamarabb csinálom meg?



2022. márc. 5. 22:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#csakazértis3


Köszönöm hogy vissza néztél a kérdésemre! Igen késői ovu volt. Annyira késői hogy a ciklusom 31. napján lett pozitív az LH teszt. (A HCG-k nem mutattak semmit)


[link]


Ma vagyok a ciklusom 40. napján, most várom hogy ebből a nagyon késői ovuból sikerült-e. 🤞

20.-án volt az első pozitív nap, 21 és 22.-én is pozitív volt még. Ma 28.-a van, nem tudok mást tenni csak várni.

2022. márc. 28. 21:36
 12/14 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam!


#10! 😊

2022. márc. 28. 21:38
 13/14 A kérdező kommentje:
42. ciklus napon megjött. 😞
2022. ápr. 1. 10:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom... Szívből kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!
2022. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!