Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 13 napján mekkora...

Ciklus 13 napján mekkora esély van a teherbeesèsre? Ha csak nem régen múlt el a menzim, akkor kevesebb lehet?

Figyelt kérdés
Elméletileg nem belém ment el, de nem tudom biztosan. Idióta voltam, tudom, hogy gumi nélkül szexeltem. Írassak esemény utáni tablettát?
2022. márc. 6. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Írass. Tankönyvi ciklus szerint most vagy a legtermékenyebb. Nyilván a tiedről semmit sem tudunk, te sem sokkal többet, szóval irány a doki.

Az, hogy nem rég múlt el, nem jelent ebben a formában semmit.

Nincs gond, ha időben beveszed biztos hat is az esemény utáni, de legközelebb azért felelősségteljesebben! A következő (talán) fél évben pedig nem vehetsz majd be másikat, szóval akkor különösen figyelj.

2022. márc. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Számít az valamit, hogy az első alkalmam volt, ès kicsit vèreztem közben? Itt olvastam, hogy az a nyàlkahàrtya segítenè a beàgyazódàst.
2022. márc. 6. 22:53
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocs, ha hülye kérdés.
2022. márc. 6. 22:55
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, bár ne írtad volna ezt a 2. hozzászólást...

Reggel menj és írass esemény utánit.

Délután pedig fogd a 8. osztályos biológia könyvet, nyisd ki Az ember szaporodása című fejezetnél, és olvasd el kétszer, az sem baj, ha hangosan...

2022. márc. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress rá youtube-on Hormonmentes Jankára. Vannak videói a női ciklusról, termékenységtudatról (ami akkor is jól jön, ha nem akarsz babát), védekezésről stb.


Ha jókor kerül sperma a hüvelybe, akkor édesmindegy, hogy az az első vagy ezredik alkalom volt, misszionárius vagy kutya póz....

Plusz a sperma még életképes a női testben bizonyos napig így az is lehet, hogy nem ma hanem holnap termékenyít meg. (Ez most nagyon lebutítottam.) Ezért is érdemes jobban odafigyelni a védekezésre.


(Plusz nekem az egyik baba biztosan a menzesz elmúlta utáni 1-2 napban jött össze, másik meg ciklus vége felé.... így egy nőnél is ciklusról-ciklusra változhat a termékenység időpontja.)

2022. márc. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Èrtem, köszönöm. Igyekeztem magamat nagyon alaposan kimosni utána, odalent, de gondolom, ezzel nem megyek túl sokra.
2022. márc. 7. 01:03
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha a méhszájat átlépte, akkor te onnan azt ki nem mosod.


Éjszakai olvasmány:

[link]

2022. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezt akkor kezd újra kedves utolsó.
2022. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

No de most komolyan, életed első alkalma és máris nem védekezel?

Az ember védekezés mellett szexel, már ha nem akar terhes lenni, ez a legelső tudnivaló, mielőtt egyáltalán nekikezd az ember.

A naptár módszer meg a megszakítás orosz rulett, nem védekezés, ergo azokat felejtsd is el.

Ha nem akarsz tablettát, vegyetek óvszer és minden alkalommal használjátok, bárhol is jársz a ciklusodban éppen.

Az esemény utáni egy durva hormonlöket, nyilván be kell venni, ha muszáj, no de így indítani a szexuális életet, több mint felelőtlen.

Ha nem vagytok képesek felelősen védekezni, ne szexeljetek, mert előbb utóbb rossz vége lesz.

A kimosás meg vicc kategória. annyit ér, hogy tiszta leszel, ami higiéniai szempontból megfelelő persze, de védekezés tekintetében semmit sem ér. A sperma egy része, a kilövellés pillanatában a méhszájadig lövell, ha sikeresen ügyeskedik, már "kapun" belül van, onnan kúszik beljebb, ahonnan te magas nyomású autómosóval sem pucolod ki sehogy sem. Ezt is jegyezd meg. Ma pedig menj és írass gyógyszert, az a biztos, felborítja majd a ciklusodat rendesen, de csak így mehetsz biztosra és a 13. napon amúgy is nagy az esély a terhességre, bármikor is múlt el a vérzésed.

2022. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Uramisten…
2022. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!