Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi utan szerettem volna...

Mensi utan szerettem volna elkezdeni merni a hot viszont 8. Ciklusnapon 36.6 volt a hom 9. Ciklusnapon mar 36.8 lett a hom ( mai nap) lehetseges hogy korai ovulacio?

Figyelt kérdés
2022. márc. 8. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

hány napos a ciklusod?

mivel nem tudjuk, mennyi az alaphőd, így nem tudhatjuk hogy ez mit jelent. ha 36.6-36.8 közötti/körüli az alaphő, akkor semmit nem jelent. ovukor leesik majd, aztán felmegy magasabbra mint az alaphőd. az ovu a következő mensitől visszaszámolva 12-16. napon van, azaz ovu utáni 12-16. napon kellene megjonnie.

ha pl. 28 napos a ciklusod, akkor 12-16. ciklusnapok között van az ovud. értelemszerűen ha rövidebb a ciklusod, pl. 24 napos, akkor már 8. ciklusnapon is lehet a peteérés.

a peteérés mellé általában van egy jellegzetes, tojásfehérje szerű, nyúlós nyák is. van akinek több, az a bugyiján/betéten érzékeli, akinek kevesebb, az legfeljebb akkor ha nyákvizsgálatot csinál magának, de olvastam itt már olyat is, hogy vki sehogy sem tapasztalta ezt, mégis terhes lett.


legközelebb nyugodtan mérheted a mensi első napjától, az számít ugyis egy teljes hőgörbének... úgy mutat egészet és teljesen értékelhetőt. én nyelv alatt mértem/mérném a helyedben.

2022. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!