Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély pozitív tesztre?

Van még esély pozitív tesztre?

Figyelt kérdés

Párommal elég sokat vagyunk együtt. A naptárat nézegetem de nem görcsölök rá, hisz az sem használ...

Elvileg 26a volt a legesélyesebb a teherbeesés. Jelenleg külföldön dolgozik de 26 és 27én pont voltunk együtt. Kb a 2nap alatt 7-8szor is.

Naptár szerint 12én azaz 2nap múlva kellene megjönnie. Rosszulétek miatt teszteltem. Negatív. Ilyenkor már mutatnia kellene? Vagy ha ez most negatív akkor már nincs esély a napokban pozitívra?


2022. márc. 10. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen érzékeny a teszt, de azért még van remény. A naptár sajnos nem pontos, arra ne alapozz. A tünetek ilyenkor még nincsenek, az csak PMS valószínű vagy ha nem, akkor a tesztednek is pozitívnak kéne lennie.
2022. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legelső gyerkőcnél is hányinger volt 2napig és azért teszteltem. Akkor is mensi előtt kb 3nappal és erős pozitív lett. Ott is naptáraztam. Ezért gondoltam a hányinger és mellfájdalom miatt arra hogy lehet esély
2022. márc. 10. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, addig mindig van esély.
2022. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én lehet kissé régimódian gondolkodom, de azt gondolom, ha nincsen orvosilag nem indokolt oka(korai progeszteron pótlás, miegyéb), akkor teljesen fölösleges az elmaradt menzesz előtt tesztelni, mert csak stresszel az ember lánya.

Persze értem én, korábbi tapasztalat, kíváncsiság, türelmetlenség, de tényleg fölösleges. Hovatovább egy korai pozitív teszteredmény után is megjöhet (kémiai terhesség például), amely esetben sokkal nagyobb a csalódás, mintha szépen kivársz.

Abszolút megértem az indokot is, rosszullét, korábban így volt, de ne gyötörd magad, ha nehéz is, próbálj türelemmel lenni.

Kismillió esetben csak az elmaradt vérzés után lesz pozitív a teszt, hiába gyártanak már úgy sokat közülük, hogy elvben kimutathatják korábban is.

2022. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!