Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esély pozitív tesztre?

Van még esély pozitív tesztre?

Figyelt kérdés

Múlthéten pénteken kellett volna megjönnie Júli 10-én (illetve plusz mínusz két nap) Hétfőn és kedden negatívat teszteltem...voltam már terhes, sajnos nem maradt meg a baba...de ugyan olyan bal oldali szurkálós fájdalmam van mint akkor ezért gondolok babára. Pénteken tesztelek megint, lehetséges, hogy késői pé miatt csak ennyi idő késéssel lesz pozi a teszt? Vagy előfordulhat, hogy pénteken is negatív, de kövi héten pozit tesztelek? Nagyon szeretnénk babát :(


Leginkább tapasztalatok érdekelnek, akinek csak jóval később lett pozi, de már biztosra érezte, hogy baba van.



2015. júl. 16. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor éreztem, hogy na most tuti baba van, és nem volt... Sajnos a tünetek, megérzések becsapnak. :(
2015. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még reménykednék a helyedben!
2015. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ma reggeli elsőből


[link]


[link]


Hétfőn tesztelek újra, hátha lesz belőle valami :)

2015. júl. 17. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!