Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy az ovum...

Lehetséges hogy az ovum nagyon korán volt és sikerült a teherbeesés és azért fájnak nagyon a melleim? Ma vagyok a 18-ik ciklus napon

Figyelt kérdés
2022. márc. 15. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy most van ovud, és onnan ezek a fájdalmak.
2022. márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos
2022. márc. 15. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még mi hogy legyünk azok?!
2022. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább pms tünetre gyanakodnék az időpont alapján, akkor is, ha eddig nem volt. A menstruációd első napjaiban kellett volna legyen az ovud, hogy ez terhességi tünet legyen. (Kevésbé valószínű, de ki tudja. Mi biztos nem, ha még te sem.) Viszont akkor már kimutatná egy érzékeny teszt.
2022. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3as én nem mondtam hogy legyél biztos .

PMS nem hiszem hogy ilyen hamar jönne de kitudja na mind1 azért koszonom a valaszokat

2022. márc. 15. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hitből, hanem tapasztalatból mondom neked, hogy pms rögtön az ovu után minden szívfájdalom nélkül elkezdődhet. Nekem ovu utántól a menstruáció előtti napig folyamatosan fájtak a melleim, szinte minden hónapban, mikor menstruáltam.
2022. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem azert furcsa mert meg az sem biztos hogy volt ovum és a melleim sosem fájtak ,majd meglássuk milesz
2022. márc. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!