Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerül a teherbee...

Szerintetek sikerül a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Párommal most próbálkozunk. Elméletileg holnap lesz az ovulációm, eddig 2x szeretkeztünk. Szerintetek összejön a baba?
2022. febr. 24. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen. Biztos ami tuti csavarjatok le még egy-két menetet.
2022. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, a 300Ft-os terhességi tesztre nem is kell beruházni! Kérd az időpontot a nőgyógyásztól 1 hónap múlva a terhesség megállapításra.
2022. febr. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha minden rendben van nálatok egészségügyileg akkor sikerülhet persze. De azért ez nem ilyen egyszerű.
2022. febr. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
hú de sötét vagy
2022. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerintem sikerül, akkor oké, megnyugodtál, és teszem azt, más szerint meg nem sikerül, akkor megijedsz, vagy mi? Nem értem a kérdést. Ha jókor vagytok együtt, van rá esély. De tök mindegy, hogy szerintünk/szerinted/orvos szerint sikerül-e, ez nem ettől függ. (Ha eddig esetleg ez nem lett volna tiszta).
2022. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta ovu körül vagyunk együtt és nem sikerült eddig.
2022. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
Szerinted mi innen belelátunk a méhedbe? Nem igazán értem ezt a kérdést.
2022. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!